FOTBALOVÝ PODZIM STARTUJE V PŘEPEŘÍCH, PŘIJEDE I KAPELA CITRON!

0

Dva nedohrané ročníky nováčka z pohledu soutěžní dlouhodobosti cele neprověřily, a tak se pozornost nejenom přepeřské fotbalové veřejnosti upíná na nový ročník ČFL, který se snad už spolu s ostatními soutěžemi konečně dohraje. Trenéři Petříkové si musí poradit s poměrně velkými pohyby v kádru, ale výsledky přípravných zápasů dávají týmu opět slušné vyhlídky.

Jak uvedl místopředseda FKP Miroslav Kvapil, do Dobrovice odešli Marek Volf, Michal a Marek Sedláčkové, Vojtěch Venc zamířil do Admiry Praha, zatímco Nicolase Hlůže lanaří jablonecký FC Pěnčín. Z českolipského Arsenalu přišel záložník Radek Dvořák (1995), jenž dříve působil ve Velvarech, Litoměřicku a v Ústí nad Labem. Z Varnsdorfu jako volný hráč přišel Daniel Novák (1998), který prošel Mladou Boleslaví a Pardubicemi. Další posilou je Martin Janošík (1993) z MAS Táborsko, co dříve hrával v druholigovém FK Třinec. Z AC Sparta Praha přišel na přestup mladý útočník Radim Prokopec (2000) a z MFK Trutnov bude v Přepeřích hostovat Ondřej Tobiáš (1993). Brankářský post posílil mladičký Šimon Čamrda (2001) z Hrádku n. N., jehož vychoval Slovan Liberec. „Ještě bychom chtěli přivést jednoho kvalitního stopera, ale hráči s touto specializací jsou nedostatkovým zbožím,“ dodal Kvapil.

Z pozice vedoucího mužstva pak připomněl, že FK Přepeře zahájí novou sezonu domácím utkáním v RTW Aréně s rezervou ligových Teplic, přičemž výkop bude netradičně v 17.00 hodin, protože na mistrovský zápas bude od 19.00 hodin navazovat hudební večer s legendární skupinou Citron v čele s Láďou Křížkem!

Po rozvolnění covidové situace Přepeřští v červnu sehráli doma tři přípravná utkání s velmi kvalitními soupeři. Nejprve porazili Chlumec n. C. 3:2 (Dvořák, Bulíř, Jarosz), poté stejným výsledkem zdolali Slovan Liberec B (Synek, Dvořák, Ježek) a s LOKO Vltavín se rozešli smírně 2:2, když poločasové gólové manko srovnali po přestávce Synek a Martan. Naposledy porazili Velké hamry 4:0. V krátké letní přípravě absolvovali minisoustředění v Heřmanicích. Doma padli s druholigovým Varnsdorfem 1:4 (Dvořák) a na žižkovské Viktorii prohráli jen 3:2, když o góly se postarali Synek a Martan. V Kosmonosích FK Přepeře vyhrál 2:1 brankami Martana a Bulíře.

Poslední přátelské měření sil, které bylo generálkou na ČFL, proběhlo v sobotu 24. července, kdy Přepeřští doma přivítali FK Velké Hamry (4:0).

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.