FESTIVAL DOLÁNKY 2015

0

Sobota 18. července od 13.00 hodin, Kemp Dolánky u Turnova Festival i v letošním roce proběhne v tradičním termínu – předposlední sobotu v červenci, v nádherném prostředí na břehu Jizery. Podobně jako loni jsme zvolili formu happeningu s dobrovolným vstupným a s využitím našich dobrých kontaktů a znalosti hudební scény z jabloneckého Klubu Na Rampě, spolupořadatele festivalu, který oslaví v příštím roce 20. výročí. I letos bude v Dolánkách tedy vstupné dobrovolné, návštěvníci, kteří ho zaplatí, dostanou slosovatelné vstupenky, při střídání kapel se budou losovat výhry, symbolické i hodnotné. Festival se koná za každého počasí, pro případ deště budeme mít několik stanů s výhledem na pódium.

n201507031616_vakci_139_015_akcecervenecHlavními hudebními hvězdami budou letos Krausberry a australští Cash Savage And The Last Drinks, kteří hrají den před námi i na nejlepším a největším tuzemském festivalu Colours Of Ostrava (informace na facebooku a webu festivalu, článek v Rock a Popu). Ostatní účinkující jsou kvalitní regionální kapely, prověřené několikrát v našem Klubu Na Rampě, zejména v tradičním soutěžním festivalu Stárplej (včetně letošních a loňských vítězů). Budou to Luděk, Nautica, Supermarket Quartet, Exil 51, Johnny John, Exots, Countdown To Madness, Meredith Hunter a Era Vulgaris.

Během dne budou k dispozici různé atrakce pro děti i dospělé (surfový trenažér, trampolíny, lezecká stěna, možná upoutaný balon a další), bude možné využít služby půjčoven za festivalové ceny.
Nabídneme i bohatý sortiment občerstvení, v kempu lze stanovat a parkovat na parkovišti těsně vedle areálu s podiem.

Za pořadatele Sundisk s.r.o.
Martin Bauer, bauer@sundisk.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.