TURNOVSKÁ NÁRUČ POSTUPNĚ OBNOVUJE ČINNOST

0

Postupné rozvolňování protiepidemických opatření nám konečně umožní v následujících týdnech spustit téměř všechny aktivity, byť zatím v omezeném režimu. Jaký máme tedy rozvolňovací plán?

* Otevřená herna – od 17. 5. dopoledne za účasti tři dospělí + jejich děti, termín na objednání do herny u koordinátorky Katky: 736 689 260.
* Miniškolka – otevře od 24. 5. za aktuálních opatření, informace na tel. 775 964 311.
* Některé kurzy, besedy, setkávání (svépomocné skupiny apod.) – od 24. 5. za předpokladu, že aktuální opatření umožní min. 10 účastníků uvnitř, kurzisty budeme během příštího týdne obesílat s podrobnějšími informacemi.
* Provoz v Mnichově Hradišti – od 24. 5. startují kurzy mimicvičení a zpívánek dle aktuálních opatření.

U všech výše uvedených aktivit bude nutné čestným prohlášením na naší prezenční listině doložit (kromě dětí do 6 let) aktuální negativní test, nebo prodělání covidu v posledních 90 dnech, resp. očkování.

* Poradenství – běží beze změn (za zvýšených hygienických požadavků).
* Centrum podpory náhradní rodinné péče – pro veřejnost opět startují informační setkání o pěstounské péči (tel. 702 384 074).

Víme, že už jste natěšení, často nám v těchto dnech voláte, jak to vypadá a proč už nefungujeme, když jsou plná sportoviště a obchody. Rodinná centra ale spadají do jiné kategorie než sportovní organizace a vztahují se na nás přísnější omezení. Navíc personál má ještě děti v rotační výuce a nemůže tedy nastoupit „v plné polní“.

Čekání si můžete zpříjemnit naším online programem – lektorky z Turnova i Mnichova Hradiště stále ještě připravují nová videa, najdete je na našem webu. A i když jsme po třech měsících ukončili mise týdne, chystáme trasu u příležitosti Dne rodiny. Podrobnosti zveřejníme v pátek 14. 5. – po velkém úspěchu čarodějnické stezky na Valdštejn se tak můžete těšit na další zábavné putování, tentokrát k Zrcadlové koze. Jako vždy necháme stanoviště k dispozici až do následujícího pátku. Pro rodiny v Mnichově Hradišti bude ve stejném období nachystaná v zámeckém parku stezka pro malé zahradníčky.

Těšíme se na všechny známé i nové tváře.
Anna Bergerová, kontaktní a programový pracovník, www.naruc.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.