KVĚTNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Nabídka je průběžně doplňovánaV květnu zvou do ochozů na stadiony hlavně fotbalisté, hraje se ale i házená, pozvánky máme na judo. Květen, to je ale v Turnově především tradiční atletický Memoriál Ludvíka Daňka za účasti nejlepších českých atletů a diskařů světové třídy. Letos se koná v úterý 24. května. O pár dnů dříve, v sobotu 14. května, přijměte pozvání na otevření nového hřiště v Mašově za sokolovnou…

Sobota 30. dubna
* JUDO:
1. kolo turnaje I. ligy mužů. Sportovní hala TSC Turnov u nádraží od 10.30 hodin.
* HÁZENÁ, ženy, II. liga: TJ Turnov – Astra Praha. Začátek v hale TJ ve Skálově ulici v 16.00 hodin.
* FOTBAL / Semilsko-OS: Tatobity – Future Studenec, začátek v 17.00 hodin.

Neděle 1. května
* FOTBAL
/ Jablonecko-OP: M. Skála – Rychnov. Začátek v 17.00 hodin.

Sobota 7. května
* FOTBAL
/ KP: Sedmihorky – Košťálov, I. A třída: Rovensko –  Hrádek, I. B třída: Pěnčín – Mšeno B, Jenišovice – Loko Č. Lípa, Přepeře – Doksy B (14.00 hř. Semily!), Semilsko-OP: Přepeře B – Mírová (hř. Semily!), DIVIZE žen: Turnov WW – Sahara Vědomice (13.30 hř. Mírová p. K.!). Začátky všech zápasů jsou v 17.00 hodin, není-li uvedeno jinak!

Neděle 8. května 
* HÁZENÁ,
inter regionální liga, muži: TJ Turnov – Loko Česká Lípa. Hala TJ ve Skálově ulici od 17.00 hodin.
* FOTBAL / divize: FK Turnov – Kutná Hora, Semilsko-OS: Rovensko B – Benecko, Jablonecko-OP: Jenišovice B – Kokonín. Začátky všech zápasů jsou v 17.00 hodin.

Sobota 14. května
* SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ NOVÉHO HŘIŠTĚ V MAŠOVĚ ZA SOKOLOVNOU.
Na akci zvou Osadní výbor Mašov, SDH Mašov, Sokol Mašov a město Turnov. Začátek v 9.30 hodin v Mašově na návsi. Slavnostnímu přestřižení pásky za účasti zastupitelů města bude předcházet bohatý kulturní program, vystoupí žáci zdejší mateřské a základní školy, nebude chybět taneční vystoupení skupiny Trnky pod vedením Jany Maierové a turnovských mažoretek. Ihned po slavnostním otevření se uskuteční historicky první sportovní utkání na novém hřišti.
* FITNESS ZÁVODY O POHÁR OBCE PŘÍŠOVICE. Obecní úřad spolu s TJ Sokol Příšovice pořádají běžecké a in-line závody pro děti a širokou sportovní veřejnost u areálu ZŠ Příšovice s doprovodným programem. Začátek akce v 12.00 hodin, starty závodů od 13.00 hodin. Propozice závodů na www.prisovice.cz.
* HÁZENÁ, II. liga, ženy: TJ Turnov – HC CheLK. Hala TJ ve Skálově ulici od 16.00 hodin.
* FOTBAL / I. B třída: Přepeře – Pěnčín (14.00 hř. Semily!), Semilsko-OS: Přepeře B – H. Branná B,  Mírová – Lomnice B, Semilsko-OS: Tatobity – Kruh. Začátky všech zápasů jsou v 17.00 hodin, není-li uvedeno jinak!

Pátek 20. května
* SKATEPARK.
Slavnostní otevření areálu, nacházejícího se v Maškově zahradě, se uskuteční v 16.00 hodin.

Sobota 21. května
* ZÁVODY IN-LINE.
Areál Maškovy zahrady od 13.00 hodin.
* FOTBAL / KP: Sedmihorky – Bozkov, I. B třída: Jenišovice – Bulovka, Pěnčín – Hodkovice. Začátky všech zápasů jsou v 17.00 hodin.

Neděle 22. května
* FOTBAL
/ divize: FK Turnov – Ústí n. O., Jablonecko-OP: Jenišovice B – Držkov B, M. Skála – Kokonín. Začátky všech zápasů jsou v 17.00 hodin.

Úterý 24. května
* MEMORIÁL LUDVÍKA DAŇKA.
Městský stadion Ludvíka Daňka od 14.50 hodin. Slavnostní zahájení proběhne v 16.00 hodin, nejsledovanější soutěž diskařů začíná v 16.30 hodin.

Sobota 28. května
* FOTBAL
/ KP: Sedmihorky – Višňová, I. A třída: Rovensko – Cvikov, I. B třída: Přepeře – Zákupy (14.00 hř. Semily!), Semilsko-OP: Přepeře B – Jilemnice B, Mírová  – Poniklá, Semilsko-OS: Rovensko B – Studenec B, DIVIZE žen: Turnov WW – ABC Braník (13.30 hř. Mírová p. K.!). Začátky všech zápasů jsou v 17.00 hodin, není-li uvedeno jinak!

Neděle 29. května
* FOTBAL
/ Semilsko-OS: Rovensko B – Studenec B. Začátek v 17.00 hodin.

Sobota  28. května
* POHÁR ČESKÉHO RÁJE V JUDO ŽÁKYŇ A ŽÁKŮ
ve věku od 7 do 12 let, 4. ročník. Sportovní hala TSC Turnov u nádraží v Alešově ulici od 10.00 hodin.

Středa 1. června
* OTEVŘENÍ KOUPALIŠTĚ V MAŠKOVĚ ZAHRADĚ.
Otevírací doba denně 9.00 – 20.00 hodin.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.