PŘES 200 DĚTÍ BUDE ZAŽÍVAT DOBRODRUŽSTVÍ (SOUTĚŽ O POUKAZ NA TÁBOR ZA 2.500 KČ!)

0

Již čtvrtým rokem pořádají turnovští skauti příměstské tábory pro veřejnost. Stejně jako loňský rok, i letos nabízejí devět týdenních běhů, které pokryjí celé prázdniny. „První léto jsme začínali se třemi běhy, rodiče však projevili o tábory takový zájem, že jsme postupně přešli na běhů devět,“ říká vedoucí skautského střediska Štika Turnov Tomáš Hocke. „Těší nás zájem, ale zároveň víme, že je to velký závazek do budoucna.“ Skauti nabízejí účastníkům putování do pohádek, každý táborový týden je prolnutý známým příběhem – letos je to třeba bradavický Harry Potter, modří Avatarové či třeba zvířátka na safari.

„Pro účastníky nabízíme dobré zázemí, na našem táboře si vyzkouší mnoho činností – od sportovních po výtvarné,“ objasňuje specifika skautských příměstských táborů vedoucí běhu „Na vrchol Mount Everestu“ Pavla Emmerlingová. „Myslím si, že příměstské tábory jsou dobrou volbou. Některé děti prostě nechtějí odjet na noc od rodičů, ale zároveň babičky i dědové v dnešní době pracují a pro rodiče je složité najít pro dítě hlídání.“ Místa na všech bězích jsou obsazená, několik posledních zbývá na dvou nových a oborově zaměřených táborech. O těch se dozvíte více v naší soutěži.

SOUTĚŽ O JEDNO MÍSTO NA PŘÍMĚSTSKÉM TÁBOŘE S ANGLIČTINOU
Skautské středisko Štika Turnov pořádá již 4. ročník příměstských táborů. Letos nově otevíráme i tábory „Pohádkomuzikál“, který je zaměřený na zpívání a hraní na hudební nástroj, a „Křížem krážem“, ve kterém děti procestují anglicky mluvící země a zároveň se naučí základům anglického jazyka. I vaše dítě nyní může prožít pět dní plných zábavy, kamarádů a nových zkušeností. Vyhrajte pro vašeho syna či vaši dceru místo na táboře „Křížem krážem“!

Soutěžní otázka zní:
Kolik běhů příměstského tábora pořádají turnovští skauti v letošním roce? Odpověď pošlete do 10. července na email: kamca@turnov.org. Ze zaslaných odpovědí bude vylosován vítěz, který získá poukaz na tábor „Křížem krážem“ v hodnotě 2.500 Kč! Tábor se koná v termínu 28. 7. – 1. 8. 2014.

Více informací o táborech na www.scouting.turnov.org

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.