SLAVNOSTI PIVA POZNAMENALO POČASÍ

0

Od pátku 26. až do prvních minut neděle 28. srpna se v Turnově Na Lukách konal 3. ročník Slavností Turnovského piva. V pátek večer náladu pořadatelům a příznivcům kapely Arakain zkazilo počasí. Nad Turnovem se po 20. hodině setkaly hned dvě silné bouřky, silný vítr a déšť udělaly své. Kryté stany pro kapely a návštěvníky přežily jen díky síle mužských rukou, které je při řádění vichru držely. Plot kolem areálu ale vítr povalil. „Arakaini“ tak možná přijedou příští rok, koncert musel být zrušen. Sympatické bylo od pořadatelů gesto v podobě volného vstupu fanoušků na sobotní program v případě, že si zakoupili vstupenky pouze na pátek.

V sobotu se sice mraky na obloze také trochu honily, ale připravený program proběhl bez problémů. Hodně příznivců přišlo na koncert liberecké populární kapely Těla, podporu fanoušků měla domácí metalová kapela AnarchiA, plno bylo před pódiem při koncertu Monkey Business v čele s Matějem Ruppertem – kapela věnovala jednu z písní i zesnulé Haně Zagorové. Hudební festival uzavřela skupina Komunál, jejíž koncert mnozí fanoušci označili jako nejlepší. To už ale bylo po nedělní půlnoci…

Pořadatelé zaslouží velkou pochvalu za zázemí areálu s množstvím jídla a pití, kterému logicky dominovalo pivo z místního Měšťanského pivovaru.

Úvod přehlídky obstarali v pátek domácí Prorock

…několik písní jim bubnoval nadaný teenager

Liberecká kapela Těla

Monkey Business

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.