PŮLNOČNÍ POŽÁR PROBUDIL NÁDRAŽNÍ ULICI

0

Minutu před půlnocí v neděli 16. července obdrželi hasiči oznámení o požáru v domě v horní části turnovské Nádražní ulice. V krátké době se jedná o druhý zásah hasičů na témže místě a ze stejných příčin. „Požár zasáhl stropní a podlahové konstrukce, likvidace probíhala i pomocí automobilového žebříku. Ještě v půl jedné dnešního rána hasiči rozebírali konstrukce a dohašovali skrytá ohniska. Škoda byla vyčíslena na 20 tisíc Kč, uchráněné hodnoty na dva miliony. Příčinou požáru bylo opalování izolace z elektrických kabelů,“ uvedla k zásahu mluvčí hasičů Zdenka Štrauchová. Na místě zasahovali profesionální a dobrovolní hasiči z Turnova a dobrovolní hasiči ze Všeně a Karlovic.

Zasahovali: profesionální a dobrovolná jednotka z Turnova a dobrovolní hasiči z Karlovic a ze Všeně

Stejně jako na konci května (ZDE), i tentokrát požár s velkou pravděpodobností způsobili bezdomovci, kteří zde opalovali izolaci z elektrických kabelů, které potom končí ve sběrnách. Dům v horní části Nádražní ulice, kde v minulosti býval i nevěstinec, přináší obyvatelům ze sousedství problémy, stahují se sem nepřizpůsobiví lidé, často sem zajíždějí státní policisté i strážníci městské policie.
V době půlnočního požáru proběhlo v rámci zásahu prověření, zda se uvnitř nacházejí nějaké osoby. V domě nikdo nebyl. Nebýt včasného oznámení, mohl z toho být požár velkého rozsahu…

Z nočního zásahu v Nádražní ulici v Turnově

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.