ZASTUPITELÉ SE LOUČILI

0

Ve čtvrtek 15. září se v sále KC Střelnice uskutečnilo poslední veřejné zasedání turnovských zastupitelů v tomto funkčním období. Těsně před zasedáním byla pořízena společná fotografie na památku. Komunální volby v nadcházejícím týdnu určí nové zástupce občanů ve vrcholném orgánu města. Někteří zastupitelé zůstanou i po volbách, jiní skončí. Čeká nás na komunální scéně zajímavé období, kdy se budou sčítat hlasy a probíhat povolební jednání, ze kterých vzejde nová koalice na radnici na další čtyři roky. Můžeme si jen přát, aby se v ní sešli lidé, kteří budou chtít pracovat pro tohle město, které máme všichni rádi.

Fotograf Jan Staněk rovná svým nezaměnitelným způsobem zastupitele před pořízením finálního snímku – atmosféra byla díky tomu výborná…

Zastupitelé města Turnova ve volebním období 2018-2022:
* NEZÁVISLÝ BLOK: Bc. Ondřej Fotr, Ing. arch. Václav Hájek, Ing. Tomáš Hocke, Mgr. Petra Houšková, MUDr. Martin Hrubý, Karel Jiránek, Eva Kordová, Ing. Jiří Kovačičin, Jiří Kos, PhDr. Hana Maierová (od srpna 2021 Petr Záruba).
* ANO 2011: Ing. Michal Kříž, Ing. Jaroslav Knížek, Miroslav Reichl, Ing. Tomáš Roubiček.
* PROTO: Ivan Kunetka, Mgr. Michal Loukota, Jiří Mikula, Mgr. Pavel Mlejnek, RNDr. Josef Uchytil, DiS.
* ODS: Lukáš Bělohradský, Mgr. Jaromír Frič, MUDr. Rostislav Polášek, Ing. Tomáš Špinka.
* PIRÁTI: Ing. Zbyněk Miklík, David Schindler, Daniela Weissová.
* Nezařazená: Mgr. Jana Svobodová.

Zastupitelé mají za sebou jedno z nejtěžších období v polistopadové historii. Dva roky lockdownů a nebývalého omezení veřejného života způsobené pandemií koronaviru, a následně válka na Ukrajině a její důsledky v bezprecedentním navýšení cen energií a pohonných hmot. A město muselo fungovat!
V každém roce se uskutečnilo 11 veřejných zasedání (včetně on-line). Nejpilnějšími zastupiteli, kteří se zúčastnili za uplynulé funkční období všech (!) veřejných zasedání, jsou Jiří Kos (Nezávislý blok) a Tomáš Špinka (ODS), na opačném konci s nejmenší docházkou jsou Ivan Kunetka a Jiří Mikula (oba PROTO).

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.