STAŇ SE ČLENEM PARTY, STAŇ SE SKAUTEM!

0

Nechte své dítě vyrůst ve skautu. Proč? Protože skautování mu nabídne jak partu, tak příležitost. Partu dobrých lidí, kamarádů, příležitost prožít život aktivně a smysluplně. Skautské hnutí, které má na celém světě přes 40 milionů členů a prošlo jím přes půl miliardy lidí, mezi Čechy mnoho významných osobností, oslavilo v roce 2007 sto let od začátku své existence. V dnešní době přibývá i nových členů, skautský program se stává atraktivnějším, zajímavějším pro současnou generaci. Skauting dává do života spoustu důležitých věcí – učí vychovávat sám sebe, vzít život do svých rukou, rozhodovat se podle vlastního svědomí, umět odhadnout a ocenit své schopnosti a zároveň vidět smysl svého jednání. Vytyčit si vlastní cíl a jít za ním.

Člověk je součástí party – týmu – a týmová práce ho naplňuje. A tohle všechno se skauti učí různými způsoby – tábořením, spaním pod širákem, veřejnými vystoupeními, slaňováním, jízdou na vodě, charitativními akcemi, prací s GPS a dalšími technologiemi dnešního světa.

Skautské středisko Štika Turnov přijímá do svých řad děti různého věku. Pokud má váš syn nebo dcera kamarády ve skautu, není nic jednoduššího, než se informovat u vůdců a rádců. Pokud žádného skauta neznáte, podívejte se na www.scouting.turnov.org , kde si v sekci „ODDÍLY“ porovnáte jednotlivé oddíly a vyberete ten „váš“. A pokud ani tudy cesta nepovede, zavolejte na telefonní číslo 721 623 006 nebo napište na e-mail jana.pekarova9@gmail.com  a my vám rádi nějaký z našich oddílů doporučíme.

 

Těšíme se na každého!

Jana Pekařová, mediální zpravodaj střediska Štika Turnov

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.