VÝSLEDEK DOPRAVNÍ AKCE: ANI JEDEN Z ŘIDIČŮ NEJEL POD VLIVEM ALKOHOLU
Vzhledem k tomu, že z minulých let má Policie ČR špatné zkušenosti s oslavami Josefa a Velikonočních svátků, tentokrát nenechala nic náhodě. Na pátek 20. března a na úterý 26. března byly v časných ranních hodinách vyhlášeny dopravně bezpečnostní akce zaměřené především na ty, kteří dokážou podobné oslavy protáhnout a ještě druhý den ráno jsou alkoholem nepřípustně a hlavně nebezpečně ovlivněni.