NA TENISOVÝCH KURTECH SE SEJDE ROK S ROKEM…

0

Přesně po roce proběhne v sobotu 23. září od 8.00 hodin za podpory firem Pivovar Svijany, Pekárna Mikula, Batlička ovoce zelenina a KZ-services na tenisových kurtech v Koškově ulici již 3. ročník prestižního turnaje o pohár Českého ráje ve čtyřhrách.
V tomto ročníku turnovští pořadatelé přecházejí z dvoudenního klání na jednodenní, a to s prvořadým cílem potkat se s tenisty Libereckého a Jabloneckého kraje. „Předpokládáme, že většina z maximálního počtu 24 dvojic bude opět z Turnova. Po skupinách budou dvojice rozděleny a zahrají si jak o takzvanou útěchu, tak samozřejmě i o putovní pohár tohoto ročníku. Ten budou obhajovat Jiří Mikula a David Vejr. Věříme ve velkou konkurenci, takže to nebudou mít tak jednoduché,“ předesílá za organizátory Radoslav Kotrman.
Jak dále uvedl, po celou dobu trvání této sportovní akce je zajištěno bohaté občerstvení ve formě rautu a grilovaných specialit. Startovné za tenisový pár činí 1.000 Kč, a přihlášky je nutné potvrdit do 9. září buď telefonicky na číslo 608 313 536, nebo na e-mail: jmikula@pekarnamikula.cz. -vok-

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.