Výzvy k podání žádosti o poskytnutí finanční dotace z městského rozpočtu

0
* Město Turnov vypisuje 1. kolo výzvy k podání žádosti o poskytnutí finanční dotace na volnočasové aktivity dětí a mládeže pro rok 2015. Žádost je třeba podat do 13. února na odbor školství, kultury a sportu, MěÚ v Turnově, který sídlí ve Skálově ulici, čp. 72. Formulář žádosti je povinný, získáte jej v písemné formě na příslušném odboru školství, kultury a sportu (kontaktní osoba Renata Brychová, tel. 481 366 755, r.brychova@mu.turnov.cz ) nebo v elektronické podobě na stránkách MěÚ www.turnov.cz, volba „Žádosti a formuláře“.
* Městský úřad Turnov, odbor školství, kultury a sportu, vypisuje výzvu na dotace z fondů města. Jde o výběrové řízení na dotace z Kulturního fondu města Turnova a na příspěvky na obnovu objektů, které se nacházejí v městské památkové zóně Turnov. Přihlášky můžete podat do 31. ledna prostřednictvím podatelny MěÚ v ulici Antonína Dvořáka 335. Formuláře žádostí jsou povinné a získáte je v písemné formě na zmíněném odboru nebo v elektronické podobě na stránkách města. Kontaktní osoba: Alena Růžičková, tel. 481 366 759, e-mail: a.ruzickova@mu.turnov.cz.
* Městský úřad Turnov, odbor školství, kultury a sportu přijímá žádosti o poskytnutí finančního příspěvku ze Sportovního fondu města Turnova pro rok 2015. Žádost o poskytnutí příspěvku je třeba předložit do 13. února na zmíněný odbor nebo přes podatelnu MěÚ. Formuláře žádostí jsou povinné. Více informací poskytne Bc. Renata Brychová, tel. 481 366 755, e-mail: r.brychova@mu.turnov.cz
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.