Víkendové pozvánky

0

Noc s Andersenem, dnes legendární kapela Visací zámek v Pěnčíně, zítra legenda AC/DC v turnovském lokomotivním depu. A k tomu krásné sluníčkové, jarní počasí!

Pátek 31. března
* VISACÍ ZÁMEK. Koncert legendární kapely. KD Pěnčín, začátek ve 21.00 hodin, sál bude otevřen v 19.00 hodin. Jako host vystoupí kapela SPS – punk z Prahy. Předprodej v Trafice u Vildy ve Skálově ulici.

Pátek 31. března a sobota 1. dubna
* NOC S ANDERSENEM 2017. Již 17. ročník pohádkového programu a spaní Noc s Andersenem je tady! Tentokrát je hlavním tématem 180. výročí od napsání pohádky Císařovy nové šaty a hlavním tématem bude také časopis Čtyřlístek. Děti budou v Turnově letos spát na šesti místech. Program začíná tradičně v pátek u knihovny v Jeronýmově ulici u stromu Pohádkovníku v 17.30 hodin. Odtud se v 18.00 hodin vydá pohádkový průvod na cestu městem. Na účastníky čeká opět sázení stromu Pohádkovníku, program na náměstí Českého ráje a program na jednotlivých spacích místech.

Sobota 1. dubna
* ŽENA V TRYSKU STOLETÍ. Divadelní spolek Jirásek z Olešnice zve na představení hostujícího spolku z Lučan. Sál hospody v Olešnici od 19.00 hodin.
* AC/DC – Bon Scott Memorial band. První letošní koncert v lokomotivním depu Turnov. Velká pódiová show jako u opravdových AC/DC! Dále vystoupí kapela Dědkové. Začátek ve 20.00 hodin. Vstupné 150 Kč v předprodeji, 200 kč na místě. Předprodej v Trafice U Vildy ve Skálově ulici. V 19.30 hodin odjíždí z nádraží do depa speciální motorák!
* JARNÍ TANEČNÍ ZÁBAVA. Hraje hudební skupina Veselí pozůstalí. KD Podháj od 20.00 hodin.

Kulturní servis podrobně ZDE

Sportovní pozvánky:

Sobota 1. dubna
* FOTBAL / Krajský přebor: Sedmihorky – Skalice (16.00), I. A třída: Rovensko – Přepeře (16.00).
* HÁZENÁ, II. liga, ženy: TJ Turnov – Skol Vršovice B. Začátek v hale TJ v 17.00 hodin.

Neděle 2. dubna
* FOTBAL / divize: Turnov – Ostrá (16.30), I. B třída: Jenišovice – Kamenice (16.00).

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.