ŠŤASTNÁ ZEMĚ: PRVNÍ LETOŠNÍ VELKOU AKCÍ BUDE JAHODOVÝ DEN

0

V sobotu 29. června se uskuteční první velká akce v areálu Šťastné země v Radvánovicích u Turnova. „Zveme všechny malé i velké první prázdninových den na setkání ve znamení jahod a jahodářů. Připraveny budou ochutnávky několika druhů čerstvých jahod ze Sempry Turnov, která je vyhlášená svými kvalitními odrůdami. Každou celou hodiny budeme zahajovat různé soutěže pro celé rodiny o pěkné ceny, jahody si budete moci i zakoupit,“ zve programový manažer areálu Erik Černý. Kromě jahod je v areálu připraveno především pro děti víc než sto atrakcí z akátového dřeva v podobě prolézaček, skluzavek, houpaček, ale i domečků v podobě hradů, zámků apod.

n201306271534_vakci_159_013_sz„Areál Šťastné země vloni navštívilo 55 tisíc lidí, hlavně rodiče a prarodiče s dětmi. Naše filozofie je již deset let stále stejná, a sice dát náplň volnému času celým rodinám, které zde mohou trávit společně svůj volný čas,“ říká  Erik Černý. Každoročně tu přicházejí s několika novinkami. Letos je to především „Keltská vesnička“ v údolí, která začne fungovat v červenci. V areálu letos najdete i další novinky, jako jsou vylepšená vodní klouzačka z vyhlídky, nové lanové prvky – propojení několika prolézaček lanovým tunelem a lávkami, aquazorbing ad.

Šťastná země je otevřena od 20. dubna do 29. září denně od 9.00 do 19.00 hodin, o prázdninách až do 20.00 hodin. Více na www.stastnazeme.cz.

NEJBLIŽŠÍ AKCE:
* 29. června – JAHODOVÝ DEN. Čekají na vás jahodové soutěže pro celou rodinu, ochutnávka a prodej jahod a také jahodové dobroty. Začátek v 10.00 hodin.

Rámcový přehled dalších akcí:
* 6. července – KELTSKÝ DEN. Moderované keltské soutěže, řemeslné dílny v keltské vesničce.
* 6. července až 9. srpna – KELTSKÝ MĚSÍC ve Šťastné zemi. Řemeslné dílny v keltské vesničce.
* 3. srpna – BORŮVKOBRANÍ. Borůvkové produkty, soutěže, dílny, prodej borůvek.
* 10. srpna – ZAHÁJENÍ SLAMÁKU 2013. Slaměné moderované soutěže pro celou rodinu + řemeslné dílny v keltské vesničce.
* 11. srpna – AKUSTICKÝ KONCERT SKUPINY KRYŠTOF. Za běžné vstupné ještě navíc koncert skupiny Kryštof? Jedině ve Šťastné zemi!
* 10. – 31. srpna – SLAMÁK 2013. Slaměné hry pro děti + řemeslné dílny v keltské vesničce.
* 7. září – HURÁ DO ŠKOLY. Vyzkoušejte si vaše oblíbené nebo neoblíbené předměty trochu jinak – 100 % vesele.
* 14. září – BRAMBORÁK. Brambory, brambory a zase brambory. Ty vás budou provázet v soutěžích, vyrábění, ale také v uspokojení vašich mlsných jazýčků.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.