Víkendové pozvánky

0

V pátek malý rockový festival v Kacanovech, po celý víkend Čokoládový festival na Střelnici, vítání jara, v neděli parkour. Ze sportu je to volejbal a fotbal – tady začínají i nižší soutěže. Hlavní pozvánkou nadcházejícího víkendu je ale pravděpodobně páteční druhý finálový zápas mezi hokejisty Turnova a Jičína. Utkání na turnovském zimním stadionu začíná v 19.00 hodin (ZDE).

Pátek 22. března
* FENOMÉN DAKAR PŘIJEDE DO TATOBIT. Besedu s promítáním z tohoto legendárního závodu uvede motoristický novinář Standa Berkovec, hostem bude motocyklový závodník Jan Veselý. Kulturní dům v Tatobitech od 18.00 hodin. Vstupné dobrovolné.
* ROCK´n´ROLL v Kacanovech + Křest EP kapely AFD. Zahrají čtyři kapely: AFD, OVČIE KIAHNE, F.A.KING, MADAFAKA. Kulturní dům Kacanovy od 19.30 hodin. Vstupné 150 Kč. EP kapely AFD zdarma ke vstupu jako dárek.

Pátek 22. až neděle 24. března
* ČOKOFEST. Čokoládový festival pořádaný agenturou Chris Events je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, skvěle si pochutnat a případně se i přiučit vaření s čokoládou. KC Střelnice. Vstupné 60 Kč, 45 Kč. Více informací na www.cokoladovy-festival.cz.

Sobota 23. března
* VÍTÁNÍ JARA v Kacanovech. Soutěže a hry pro děti na téma cirkus, první jarní opékání špekáčků, vynášení Morany. Areál KD od 15.00 hodin.
* TURNOVANKA hraje k tanci i poslechu v „hasičárně“ v Daliměřicích. Začátek v 16.00 hodin. Více na www.turnovanka.cz.
* TAKOVÉ JSOU VŠECHNY: WOLFGANG AMADEUS MOZART. Záznam opery z Metropolitní opery v New Yorku. Kino Sféra od 17.30 hodin. Vstupné 300 Kč.

Neděle 24. března
* PARKOUR WORKSHOP – jaro 2019. Pro nadšence od 7 let proběhne odpolední trénink s profesionály ze skupiny Obstacle Movement. Přihlášky on-line na www.ponorkaturnov.cz/akce. Sportovní hala TSC v Turnově II od 13.00 do 18.00 hodin.

Sportovní pozvánky

Sobota 23. března
* VOLEJBAL, II. liga, ženy: TJ Turnov – Lokomotiva Liberec. Začátky v hale TJ ve Skálově ulici v 9.00 a 13.00 hodin.
* VOLEJBAL, II. liga, muži: Malá Skála – Modřany, začátky v 10.00 a ve 14.00 hodin.
* VOLEJBAL, II. liga, muži: TJ Turnov – Hronov. Začátky v hale TJ ve Skálově ulici v 11.00 a 15.00 hodin.
* FOTBAL, divize: FK Přepeře – Český Brod (10.30), Rovensko – Železný Brod, I. A třída: Jenišovice – Pěnčín, I. B třída: Pěnčín – Vratislavice (vše 15.00).

Neděle 24. března
* FOTBAL, I. B třída: Přepeře B – Bělá (13.00).

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.