Víkendové pozvánky

0

V pátek malý rockový festival v Kacanovech, po celý víkend Čokoládový festival na Střelnici, vítání jara, v neděli parkour. Ze sportu je to volejbal a fotbal – tady začínají i nižší soutěže. Hlavní pozvánkou nadcházejícího víkendu je ale pravděpodobně páteční druhý finálový zápas mezi hokejisty Turnova a Jičína. Utkání na turnovském zimním stadionu začíná v 19.00 hodin (ZDE).

Pátek 22. března
* FENOMÉN DAKAR PŘIJEDE DO TATOBIT. Besedu s promítáním z tohoto legendárního závodu uvede motoristický novinář Standa Berkovec, hostem bude motocyklový závodník Jan Veselý. Kulturní dům v Tatobitech od 18.00 hodin. Vstupné dobrovolné.
* ROCK´n´ROLL v Kacanovech + Křest EP kapely AFD. Zahrají čtyři kapely: AFD, OVČIE KIAHNE, F.A.KING, MADAFAKA. Kulturní dům Kacanovy od 19.30 hodin. Vstupné 150 Kč. EP kapely AFD zdarma ke vstupu jako dárek.

Pátek 22. až neděle 24. března
* ČOKOFEST. Čokoládový festival pořádaný agenturou Chris Events je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, skvěle si pochutnat a případně se i přiučit vaření s čokoládou. KC Střelnice. Vstupné 60 Kč, 45 Kč. Více informací na www.cokoladovy-festival.cz.

Sobota 23. března
* VÍTÁNÍ JARA v Kacanovech. Soutěže a hry pro děti na téma cirkus, první jarní opékání špekáčků, vynášení Morany. Areál KD od 15.00 hodin.
* TURNOVANKA hraje k tanci i poslechu v „hasičárně“ v Daliměřicích. Začátek v 16.00 hodin. Více na www.turnovanka.cz.
* TAKOVÉ JSOU VŠECHNY: WOLFGANG AMADEUS MOZART. Záznam opery z Metropolitní opery v New Yorku. Kino Sféra od 17.30 hodin. Vstupné 300 Kč.

Neděle 24. března
* PARKOUR WORKSHOP – jaro 2019. Pro nadšence od 7 let proběhne odpolední trénink s profesionály ze skupiny Obstacle Movement. Přihlášky on-line na www.ponorkaturnov.cz/akce. Sportovní hala TSC v Turnově II od 13.00 do 18.00 hodin.

Sportovní pozvánky

Sobota 23. března
* VOLEJBAL, II. liga, ženy: TJ Turnov – Lokomotiva Liberec. Začátky v hale TJ ve Skálově ulici v 9.00 a 13.00 hodin.
* VOLEJBAL, II. liga, muži: Malá Skála – Modřany, začátky v 10.00 a ve 14.00 hodin.
* VOLEJBAL, II. liga, muži: TJ Turnov – Hronov. Začátky v hale TJ ve Skálově ulici v 11.00 a 15.00 hodin.
* FOTBAL, divize: FK Přepeře – Český Brod (10.30), Rovensko – Železný Brod, I. A třída: Jenišovice – Pěnčín, I. B třída: Pěnčín – Vratislavice (vše 15.00).

Neděle 24. března
* FOTBAL, I. B třída: Přepeře B – Bělá (13.00).

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Comments are closed.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.