BŘEZNOVÉ KULTURNÍ POZVÁNKY

0

Než jsme se nadáli, máme tu první jarní měsíc. A jak se probouzí příroda, probouzí se také pořadatelé akcí – myšleno v pozitivním slova smyslu. Březnových pozvánek se sešlo opravdu hodně, od končící sezony plesů, masopustů a šibřinek po cestovatelské přednášky všeho druhu. A k tomu koncerty, besedy, hudební a divadelní přehlídky (Turnovský drahokam, 20. ročník Neform Jazz Festu, Divadelní bál v Olešnici…), to vše vrcholící v závěru měsíce dalším ročníkem Noci s Andersenem.

Pátek 1. března
* MATURITNÍ PLES SUPŠ A VOŠ. K tanci a poslechu hraje kapela Holiday Express. KC Střelnice od 19.00 hodin. Vstupné 260 Kč (vstupenky k dostání na tel. 731 655 218, 481 321 232.
* TEĎ MĚ ZABIJ. Příběh jedné rodiny, která žila šťastně až do osudového okamžiku. Ten zamíchá kartami a navždy změní životy. Představení v podání herců Městského divadla Mladá Boleslav. Městské divadlo Turnov od 19.30 hodin. Vstupné v předprodeji 320 Kč, na místě 380 Kč.

Sobota 2. března
* TRADIČNÍ MASOPUST V ROVENSKU POD TROSKAMI. Sraz maškar ve 14.30 hodin Na Týně, průvod projde městem směrem k rovenskému náměstí a veselí vyvrcholí v sále radnice, kde o občerstvení a zábavu bude postaráno. Nebudou chybět ani kapela a tombola.
* ŠIBŘINKY V MAŠOVĚ. Hraje kapela Premier z Jičína. Začátek ve 20.00 hodin v sokolovně v Mašově. Vyhlášený ráz: 100 let vzniku Československa. Účastníci v dobových oblecích budou odměněni malou konzumačkou zdarma. Předprodej vstupenek od 22. do 28. února a 1. března v Restauraci Na Návsi (18.00 hod – 20.00 hod.). Vstupné 150 Kč, tel. 603 276 553.
* NOVÝ EROTICKÝ PLES. K tanci i poslechu hraje kapela Koneckonců. KC Střelnice od 20.00 hodin. Vstupné 290 Kč (vstupenky k dispozici pouze na recepci KC).

Pondělí 4. března
* V ČEM JE JIŽNÍ KOREA VÍC SEXY NEŽ BALI? Mladý filantrop Peter Chalupianský v pondělí 4. března rozesměje kino Sféra. Je mu teprve 27 let a již dokázal získat téměř 2 000 000 Kč pro desítky lidí s handicapem. Vydal populární knížku Odposlechnuto v Praze, odeslal přes 1 000 ručně psaných pohlednic a uspořádal více než 50 cestovatelských stand-up po celé České republice. Přijďte si poslechnout netradičně pojaté a především veselé vyprávění z jeho studií v Jižní Koreji, Filipínách a Japonsku. Výtěžek ze vstupného je určen pro 17letého klučinu z Kroměříže, který bojuje s následky dětské mozkové obrny. Benefiční cestovatelský stand-up. Kino Sféra od 18.00 hodin. Vstupné 90 Kč.

Úterý 5. března
* KLUB ZAČÍNAJÍCÍCH AUTORŮ. Čítárna v oddělení pro dospělé městské knihovny od 18.00 hodin.

Středa 6. března
* PIZZA ŠKOLKA v restauraci BBejby v Žižkově ulici každou středu od 14.00 hodin. K dispozici dětské hřiště.
* VANUATU – DĚTI RÁJE. Výprava na nejpřátelštější místo na světě, tropický ráj s průzračným mořem a stále usměvavými obyvateli. Cestovatelský klub s Tomášem Kubešem. Kino Sféra od 18.00 hodin. Vstupné 90 Kč.
* LUBOMÍR BRABEC – KYTAROVÝ RECITÁL. Kytarového virtuóza Lubomíra Brabce řadí odborné kritiky k nejbrilantnějším kytaristům světa. Za svou kariéru natočil více než 30 CD. Turnovský hudební večer. Městské divadlo Turnov od 19.30 hodin. Vstupné v předprodeji 180 Kč, na místě 210 Kč.

Čtvrtek 7. března
* KAVÁRENSKÝ KVÍZ. Pro účast potřebujete svůj tým (tvořený 2-4 lidmi), ten můžete nahlásit e-mailem na: weissova@kcturnov.cz nebo přímo před konáním kvízu, tedy alespoň 30 minut před začátkem. KC Střelnice, kavárna KUS, od 19.00 hodin. Vstup zdarma.

Pátek 8. března
* MUZIKANTKY NAPŘÍČ ŽÁNRY ANEB MUZIKANTKY DÁMY ŽENY. Sdružení Napříč a Kulturní centrum Turnov zvou na další výhradně „ženský“ koncert MDŽ. Představí se tři osobité písničkářky na rozhraní folku, rocku, world music a alternativy.
Večer zahájí Blondýna, vlastním jménem Eva Suková, která je nejen skvělá divadelnice, ale především velmi nápaditá písničkářka. Její jemné a originální písničkářství je tvořeno lehkou ženskou rukou, okořeněno vtipem a ironií. Druhou vystupující bude zpívající violoncellistka Dorota Barová, která je hudebnímu publiku známá především působením v kapelách Tara Fuki, Vertigo, Tugriki či například spoluprací s Josefem Ostřanským. Na závěr vystoupí Gabriela Vermelho, která je současně zpěvačkou, houslistkou, violistkou, hráčkou na kvinton, skladatelkou a herečkou. Hudební festival. KC Střelnice od 19.00 hodin. Vstupné v předprodeji 100 Kč, na místě 160 Kč.

Sobota 9. března
* TURNOVANKA hraje k tanci i poslechu v „hasičárně“ v Daliměřicích. Začátek v 16.00 hodin. Více na www.turnovanka.cz.
* ABSOLVENTSKÝ PLES GYMNÁZIA TURNOV. K tanci a poslechu hraje Orchestr Vladimíra Janského. KC Střelnice od 20.00 hodin. Vstupné od 190 Kč.
* ZAHRÁDKÁŘSKÝ BÁL. Pořádá ZO Českého svazu zahrádkářů v Rovensku p. Tr. v sále radnice od 20.00 hodin.
* HARLEJ. Kapela vyráží na „Tour jaro 2019“, očekávat můžete to, na co jste u nich zvyklí, tedy energický koncert plný zábavy, doplněný o LED projekci. Jako host se na tomto turné představí partička LOCO LOCO. Součástí koncertu bude i autogramiáda. KD Pěnčín od 20.30 hodin. Sál bude otevřen od 19.30 hodin.
* 3. CHARITATIVNÍ PLES SDRUŽENÍ RADOSTI. Kulturní dům Kacanovy od 20.00 hodin, hraje fenomenální liberecký Big ´O´Band; afterpárty DJ Igorek s projekcí.

Úterý 12. března
* ŠKOLA UŽ JE ZA DVEŘMI ANEB NEBOJME SE ZÁPISU. Zápis „nanečisto“ pro budoucí prvňáčky pořádá ZŠ Turnov, Žižkova ulice, od 16.00 hodin. Uvidíte prostředí naší školy, učitelky, třídy budoucích i současných prvňáčků. Samotný slavnostní zápis se koná 2. dubna.
* KONCERT VE ŠKOLE. Ve 48. pokračování cyklu se představí studenti žesťového oddělení pražské konzervatoře a žáci dechového oddělení ZUŠ Turnov. Koncertní sál ZUŠ od 17.00 hodin, vstupné 50 Kč.
* VEČER NA SBOŘE: MUŽ, KTERÝ STÁL V CESTĚ. Zajímavé setkání s Ivanem Filou, režisérem, scénáristou, producentem a autorem strhujícího románu Muž, který stál v cestě. Pohled do života lékaře a politika Františka Kriegla. Ojedinělá kronika času předcházejícího osudné noci okupace naší vlasti v roce 1968. Dům Na Sboře ve Skálově ulici od 18.00 hodin.
* SETKÁNÍ S BIOTRONIKEM Tomášem Pfeifferem. Sokolovna ve Skálově ulici od 18.00 hodin (www.dub.cz).

Úterý 12. a středa 13. března
* TURNOVSKÁ MATEŘINKA 2019. 18. ročník oblastního festivalu mateřských škol z Turnova a okolí. Městské divadlo Turnov po oba dny vždy od 15.00 hodin.

Středa 13. března
* PIZZA ŠKOLKA v restauraci BBejby v Žižkově ulici každou středu od 14.00 hodin. K dispozici dětské hřiště.
* S BATOHEM NAPŘÍČ MAROKEM. Prostřednictvím fotografií, videí a vyprávění se vydáme do exotické země plné barev, vůní a stylů. Cestovatelský klub s Pavlou Bičíkovou. Kino Sféra od 18.00 hodin. Vstupné 90 Kč.

 

 

 

 

Pátek 15. března
* SKAUTSKÝ PLES. Sál SUPŠ ve Skálově ulici od 20.00 hodin. Hraje kapela Futrál, vstupné 150 Kč.
* MUŽ SEDMI SESTER. Skvělá komedie v podání Divadelního spolku J. K.Tyl Lomnice nad Popelkou. Sál radnice v Rovensku pod Troskami od 19.00 hodin, vstupné 70 Kč.

Pátek 15. a sobota 16. března
* NEFORM JAZZ FEST 2019. Neform Jazz Fest slaví své 20. narozeniny!
PROGRAM:
* Pátek 15. března
18.30 hod. – Ochepovsky Quintet
20.30 hod. – Jan Smigmator & Friends
* Sobota 16. března
18.30 hod. – Turnovské jazzové collegium (Bohuslav Lédl & Josef Uchytil a hosté)
20.30 hod. – Zuzana Lapčíková & Emil Viklický
Hudební festival. KC Střelnice vždy od 18.30 hodin. Vstupné 160 Kč, 200 Kč jednodenní, 280 Kč dvoudenní.

 

Pátek 15. až neděle 17. března
* XXIX. TURNOVSKÝ DRAHOKAM. Regionální loutkářská přehlídka pro Liberecký kraj a Český ráj. Pořádá Loutkářský soubor Na Židli Turnov za finanční podpory Ministerstva kultury České republiky, Libereckého kraje a města Turnov. Program přineseme v samostatném článku.

Sobota 16. března
* TJ Sokol Přepeře pořádá v místní sokolovně ŠIBŘINKY. Začátek ve 20.30 hod., téma: Těšíme se na jaro. Vstupné 100 Kč, masky 80 Kč. Hraje skupina PROROCK.
* Divadelní spolek Jirásek srdečně zve na REPRÍZU DIVADELNÍHO PŘEDSTAVENÍ A NA TRADIČNÍ DIVADELNÍ BÁL v sále hospody v Olešnici. Repríza divadelního představení Agentura Drahoušek od 16.00 hodin, Divadelní bál od 20.00 hodin – k tanci a poslechu hrají Waldovy Matušky.
* JOSEFOVSKÁ MAŠKARNÍ ZÁBAVA. Sokolovna Vesec pod Kozákovem od 20.00 hodin. Hraje Adaptace, Josefové mají vstup zdarma. Od 14.00 dětský karneval, hraje DJ Brožek.

Neděle 17. března
* DÍLNA POHÁDKOVÁ, HEDVÁBNÁ A KORÁLKOVÁ. Tvůrčí výtvarná dílna pro rodiče s dětmi je zaměřena na výrobu postaviček z pohádek, malování na hedvábí a výrobky z korálků. Tradičně ji povedou Eva Šrajerová, Simona Bakešová a Lenka Bendáková. Dětské oddělení knihovny A. Marka od 10.00 hodin.

Pondělí 18. března
* POKLADY PODZEMÍ -10 LET ARCHEOLOGICKÝCH OBJEVŮ POJIZEŘÍ. Přednášky PhDr. Jana Prostředníka, archeologa muzea Českého ráje v Turnově, seznámí zájemce s nejvýznamnějšími archeologickými objevy za posledních deset let v Pojizeří. Tyto přednášky navazují na stejnojmennou výstavu, která potrvá v muzeu do konce března. Určeno nejen pro obyvatele penzionů, ale také pro další zájemce z řad veřejnosti. Klubovna penzionu Výšinka od 14.00 hodin. Ve stejnou dobu bude pořad zopakován 21. března v penzionu Žižkova a 27. března v DD Pohoda.
* CESTOVATELSKÁ PŘEDNÁŠKA: Srí Lanka – jak ji neznáte z katalogů cestovních kanceláří. David Schindler a Marie Drahoňovská. Sál Žluté Ponorky v Husově ulici od 18.00 hodin.
* PAVEL NOVÝ. V březnu se na Pohovce můžete těšit na rodáka z Plzně, oblíbeného herce a držitele Českého lva. Po řadě angažmá v divadlech jako např. Krajské divadlo v Příbrami nebo v Divadlo V. Nezvala, se stal roku 1989 členem pražské Ypsilonky, kde působí dodnes. Během své kariéry vytvořil desítku filmových rolí, největším úspěchem byl snímek Bába z ledu (2017), kde za roli otužilce Broni získal Českého lva za hlavní mužský herecký výkon. O hudební doprovod se postará Na vlastní uši band (J. Klíma, P. Půta, A. Seidl). Pohovka. Městské divadlo Turnov od 19.00 hodin. Vstupné 200 Kč, 140 Kč.

Úterý 19. března
* DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v ZŠ a MŠ Hrubá Skála – Doubravice. Tradiční venkovská škola rodinného typu zve děti a rodiče na prohlídku školy v době od 11.00 do 16.00 hodin. Zápis do první třídy proběhne 4. dubna.
* TURNOVSKÝ ŠTĚK 2019. Již 18. ročník oblastní postupové přehlídky dětských divadelních, loutkových a recitačních souborů z Turnova a okolí. Městské divadlo Turnov od 8.30 hodin.
* PROBAČNÍ A MEDIAČNÍ SLUŽBA ČESKÉ REPUBLIKY. Veřejná diskuze pro širokou veřejnost. Je dobré mít povědomí o svých občanských právech. Pobočka knihovny na nádraží ČD, Turnov II. Začátek v 17.00 hodin.
* PETR SPÁLENÝ. Výroční koncert k 75. narozeninám a 50 letům na hudební scéně. KC Střelnice od 19.00 hodin. Vstupné dle místa sezení od 390 Kč.

Středa 20. března
* PIZZA ŠKOLKA v restauraci BBejby v Žižkově ulici každou středu od 14.00 hodin. K dispozici dětské hřiště.
* DĚTI A DIGITÁLNÍ ZÁVISLOST. Chystáte se pořídit svému dítěti chytrý telefon? Tablet? Počítač nebo vlastní televizi do pokojíčku? Určitě mu uděláte velikou radost. Počítejte ale s tím, že tak přivedete do rodiny nového člena, který si bude z času a pozornosti vašeho dítěte chtít ukousnout hodně velký díl. Možná až tak velký, že nezbude žádný na vás, na zájmy, ani skutečné kamarády. Beseda s lektorem vědomé komunikace s dětmi Zdeňkem Oklešťkem. Nutná rezervace na info@zdenekoklestek.cz. Centrum pro rodinu Náruč ve Skálově ulici od 17.00 hodin (www.naruc.cz).
* ALEXANDR FLEK. Jak by mohl vypadat Ježíšův příběh dnes? Velmi netradiční bude březnové vydání pořadu O literatuře. Hostem moderátora Petra Viziny bude evangelikální teolog, kazatel a překladatel Bible Alexandr Flek.
Ten si provokativní otázku z nadpisu klade (a možná i zodpovídá) ve své knize s názvem Parabible. Nejedná se o žádný autoritativní překlad, o žádnou náhradu původního textu, jen o nově převyprávěné kousky z Bible. V této knize se Ježíš nenarodí v Betlémě, ale v Berouně, místo pastýřů jsou popeláři a místo farizejů faráři… Knihu její autor publikoval původně na sociálních sítích, ohlasy ho však přiměly vydat ji i v tištěné podobě. Studia biblistiky absolvoval v Uppsale a Praze, nyní je doktorandem v oboru starozákonní teologie na Vrije Universiteit Amsterdam. Překlad Bible21, kterému věnoval patnáct let, se stal v roce 2009 bestsellerem. Je ženatý, má čtyři děti, dva vnuky, žije v Praze. O literatuře. Kulturní kavárna kus od 19.00 hodin. Vstupné zdarma.

Čtvrtek 21. března
* ŠŇŮRKOVÁNÍ – MOKRÉ PLSTĚNÍ. Tvořivá dílna pro dospělé. Budeme technikou mokrého plstění vytvářet barevné šňůrky, které už samy o sobě jsou velmi zajímavým a příjemným šperkem na krk nebo na ruku. Rezervace na ladicka@email.cz. Cena 300 Kč. Výtvarná dílna v přízemí Žluté ponorky v Husově ulici od 18.00 do 22.00 hodin.

Pátek 22. března
* FENOMÉN DAKAR PŘIJEDE DO TATOBIT. Besedu s promítáním z tohoto legendárního závodu uvede motoristický novinář Standa Berkovec, hostem bude motocyklový závodník Jan Veselý. Kulturní dům v Tatobitech od 18.00 hodin. Vstupné dobrovolné.
* ROCK´n´ROLL v Kacanovech + Křest EP kapely AFD. Zahrají čtyři kapely: AFD, OVČIE KIAHNE, F.A.KING, MADAFAKA. Kulturní dům Kacanovy od 19.30 hodin. Vstupné 150 Kč. EP kapely AFD zdarma ke vstupu jako dárek.

Pátek 22. až neděle 24. března
* ČOKOFEST. Čokoládový festival pořádaný agenturou Chris Events je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, skvěle si pochutnat a případně se i přiučit vaření s čokoládou. KC Střelnice. Vstupné 60 Kč, 45 Kč. Více informací na www.cokoladovy-festival.cz.

Sobota 23. března
* VÍTÁNÍ JARA v Kacanovech. Soutěže a hry pro děti na téma cirkus, první jarní opékání špekáčků, vynášení Morany. Areál KD od 15.00 hodin.
* TURNOVANKA
hraje k tanci i poslechu v „hasičárně“ v Daliměřicích. Začátek v 16.00 hodin. Více na www.turnovanka.cz.
* TAKOVÉ JSOU VŠECHNY: WOLFGANG AMADEUS MOZART. Záznam opery z Metropolitní opery v New Yorku. Kino Sféra od 17.30 hodin. Vstupné 300 Kč.

Neděle 24. března
* PARKOUR WORKSHOP – jaro 2019. Pro nadšence od 7 let proběhne odpolední trénink s profesionály ze skupiny Obstacle Movement. Přihlášky online na www.ponorkaturnov.cz/akce. Sportovní hala TSC v Turnově II od 13.00 do 18.00 hodin.

Pondělí 25. března
* WALDORFSKÁ MATEŘSKÁ ŠKOLA TURNOV v Hruborohozecké ulici v Daliměřicích zve zájemce na besedu s učitelem ZŠW Semily Ondřejem Slavíkem na téma: Školní zralost z pohledu waldorfského učitele. Začátek v 16.30 hodin.
* VEČER S OSOBNOSTÍ: Leoš Převrátil, fyzik, programátor, učitel, téma: Nepodmíněný základní příjem. Sál Žluté Ponorky v Husově ulici od 18.00 hodin.

Středa 27. března
* PIZZA ŠKOLKA v restauraci BBejby v Žižkově ulici každou středu od 14.00 hodin. K dispozici dětské hřiště.
* HAVAJSKÉ OSTROVY. Expediční cesta po „ráji na Zemi“, ostrovy Oahu, Big Island (Hawaii), Kauai, Maui. Prohlédneme si Honolulu a Waikiki, zažijeme bloudění mezi rozžhavenou lávou nejaktivnější sopky světa – Kilauei, pohádkové pláže, buddhistické chrámy… Cestovatelský klub s Liborem Turkem. Kino Sféra od 18.00 hodin. Vstupné 90 Kč.

Čtvrtek 28. března
* KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA A PŘEDNÁŠKA K VÝSTAVĚ POKLADY PODZEMÍ. Znovunalezený gotický kostel Sv. Alžběty v Jilemnici – přednáší Jan Luštinec, emeritní ředitel Krkonošského muzea v Jilemnici. Komentovanou prohlídku výstavy povede Jan Prostředník, archeolog a kurátor výstavy. Muzeum Českého ráje od 17.30 hodin.
* SPISOVATELÉ NA NÁDRAŽÍ: IVA PEKÁRKOVÁ. Populární česká spisovatelka žijící v Londýně se představí čtenářům na nové pobočce knihovny na vlakovém nádraží v Turnově. Začátek v 18.00.
* VYSOKÉ TATRY. Přijďte si poslechnout cestopisnou přednášku českého horolezce Vladimíra „Chrousta“ Procházky. Sálek ICM turnovské knihovny od 18.00 hodin.

Pátek 29. března
* ZPÍVÁME SI PRO RADOST, 21. ročník krajské postupové přehlídky a festivalu ve sborovém zpěvu. Velký sál KC Střelnice Turnov od 9.00 hodin, vstup volný. Nejlepší dětské sbory libereckého kraje budou soutěžit o postup do celostátního kola. V sobotu 30. března proběhne soutěžní přehlídka přípravných sborů od 10.00 hodin v KC Střelnice.
* SNOUBENÍ VÍNA A DELIKATES. Degustace moravských značkových vín s připravenými chuťovkami. Fitness sál Sportcentra ve Skálově ulici od 19.00 hodin.

Pátek 29. a sobota 30. března
* NOC S ANDERSENEM 2019. Již 19. ročník pohádkového programu a spaní Noc s Andersenem je tady! Tentokrát je hlavním tématem Andersen známý, neznámý, spisovatel Eduard Petiška, pohádky a pověsti Českého ráje, spisovatelka Ivona Březinová. Program začíná tradičně u knihovny v Jeronýmově ulici, kde se sejdeme u stromu Pohádkovníku v 17.30 hodin, pohádkový průvod se vydá na pochod městem v 18.00 hodin. Na účastníky čeká opět sázení stromu Pohádkovníku, následuje program na náměstí Českého ráje, pohádka v divadle a program na jednotlivých spacích místech.
* DÁMSKÝ KREJČÍ. Divadelní představení ochotnického spolku v Rovensku pod Troskami podle předlohy George Feydeaua – komedie plná zápletek a neotřelého humoru. V pátek veřejná generálka, v sobotu premiéra. Sál radnice vždy od 19.00 hodin. Repríza proběhne v neděli 7. dubna v sále hospody na Podháji u Turnova od 18.00 hodin.

Sobota 30. března
* MALÁ ČARODĚJNICE. Čarodějnici, o které se v této pohádce vypráví, je sto dvacet sedm let… Hraje Divadlo Scéna Zlín. Městské divadlo Turnov od 10.00 hodin, Vstupné 60 Kč.
* HRAD VALDŠTEJN: BRÁNA HRADU SE OTEVÍRÁ NÁVŠTĚVNÍKŮM. Nová turistická sezona na hradě bude zahájena v sobotu 30. března, kdy se brána hradu znovu otevře návštěvníkům. Otevírací doba o víkendu je od 10.00 do 16.30 hodin.
* CHARLEYOVA TETA – veselohra o třech dějstvích od J. B. Thomase. Hrají členové Kulturního a divadelního spolku Jizeran Rakousy. Sokolovna ve Vesci pod Kozákovem, začátek v 18.00 hodin.

Neděle 31. března
* ARCHEOLOGICKÉ NÁLEZY z Rovenska pod Troskami a okolí. Beseda s Janem Prostředníkem, archeologem Muzea Českého ráje v Turnově. Restaurant Melodia v Rovensku pod Troskami od 18.00 hodin. Pořádá Okrašlovací spolek Rovensko p. Tr. Vstupné dobrovolné.
* NOC NA KARLŠTEJNĚ. Nenechte si ujít představení Noc na Karlštejně lomnického divadelního spolku J. K. Tyl a pěveckého souboru ZLOM, kteří v městském divadle zářili i s inscenací Z muzikálu do muzikálu. Muzikál Noc na Karlštejně, s dnes již legendárními hity Karla Svobody, lze bez nadsázky označit popkulturním klenotem, navíc do jisté míry připomíná jednu zlatou éru starších dějin českých, na které můžeme být právem hrdí… Městské divadlo Turnov od 19.00 hodin. Vstupné 150 Kč.

Pondělí 1. dubna
* ODPADOVÁ PŘEDNÁŠKA ANEB ODPAD NIKDO NECHCE, ALE KAM S NÍM? Ing. Milan Havel, Arnika – odborník na problematiku odpadů, exporadce. Sál Žluté Ponorky v Husově ulici od 18.00 hodin.
* SNY VE VEGAS. Travesti show. Městské divadlo Turnov od 19.00 hodin. Vstupné v předprodeji 290 Kč, na místě 320 Kč.

Středa 3. dubna
* PIZZA ŠKOLKA v restauraci BBejby v Žižkově ulici každou středu od 14.00 hodin. K dispozici dětské hřiště.
* NORSKO. Podle mnohých je Norsko nejkrásnější země na světě. Nabízí při dlouhé cestě od jihu k severu neskutečné množství krásných přírodních scenérií, romantických vesniček a všudypřítomných chat s travnatými střechami. Cestovatelský klub. Kino Sféra od 18.00 hodin. Vstupné 90 Kč.

Sobota 6. dubna
* MAŠKARNÍ BÁL. K tanci a poslechu hraje pražské M.T.O. Universal. Přijďte si zatančit na vystoupení nejoriginálnějšího hudebního seskupení této země, které pro vás s nadhledem a napříč žánry zmapuje hudební scénu od 60. let do současnosti. V podání Františka Skály, Tomáše Hanáka, Zdeňka Lhotského, Lenky Vychodilové a dalších známých umělců uslyšíte pestrou směsici písní od Elvise Presleyho a Toma Jonese přes Franka Sinatru a Pavla Lišku až po Janu Kratochvílovou a Hanku Zagorovou. A mnoho, mnoho dalších. Vstup v maskách velmi vítaný! Maškarní bál pro dospělé. KC Střelnice od 20.00 hodin. Vstupné v předprodeji 240 Kč, na místě 300 Kč.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.