Víkendové pozvánky

0

Staročeské trhy. Po loňském návštěvnickém rekordu se dá i letos očekávat, že v parku u letního kina bude v sobotu a v neděli hodně plno. Jsou tady ale i další akce:

Sobota 27. května
* DRAHÝ KÁMEN, TURNOV 2017. Prodejní výstavu drahých kamenů, minerálů, šperků a fosílií. ZŠ Skálově Turnov od 9.00 do 15.00 hodin.
* ZÁMEK SYCHROV: AUTOŘI NAŠICH SRDCÍ. Účinkují: Karel Voříšek – umělecký přednes, Radek Krejčí – basbaryton, Martin Moudrý – varhany. Jednotné vstupné 150 Kč. Zámecká kaple od 18.00 hodin.
* SYNAGOGA v Krajířově ulici: KOMORNÍ SMÍŠENÝ SBOR L’ASENZIO – „Kdybych měl křídla“. Na koncertě zazní několik tradičních písní a chasidských tanců v úpravě Tomáše Nováka i skladba Viktora Ullmanna, skladatele terezínského ghetta. Začátek v 18.00 hodin.

Sobota 27. a neděle 28. května
* STAROČESKÉ TRHY. Areál Muzea Českého ráje a parku u letního kina. Program ZDE.
* ZÁMEK SYCHROV: POHÁDKOVÝ PARK. Akce k Mezinárodnímu dni dětí plná her a soutěží s pohádkovými bytostmi. Součástí akce bude čokoládová bitva. Po oba dny od 9.00 do 16.00 hodin.
* STÁTNÍ HRAD TROSKY: Středověké písně. Víkend plný středověkých písní v podání dobových kapel, předvedení nejrůznějších nástrojů dávných dob, jarmark v předhradí. Od 10.00 do 17.00 hod., www.hrad-trosky.eu.

Kulturní servis podrobně ZDE.

Sportovní pozvánky:

Sobota 27. května
* FOTBAL / Krajský přebor: Sedmihorky – Doksy (17:00), I. A třída: Přepeře – Stráž p. R. (17:00 MFS Turnov), Semilsko-OP: Přepeře B – Bozkov B (14:00 MFS Turnov).

* HÁZENÁ, muži, interliga: TJ Turnov – ŽBS Železný Brod, začátek v hale TJ v 18.00 hodin.

Neděle 28. května
* FOTBAL / Semilsko-OS: Rovensko B – Mírová (17:00).

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.