Víkendové pozvánky

0

Kromě druhého kola voleb do senátu je tu velké výročí turnovského gymnázia, koncert pěveckých sborů a další. Ze sportu pozvánka na nedělní divizní fotbal…

Sobota 13. října
* O SNĚHURCE. Romantický pohádkový muzikál na motivy známé německé pohádky bratří Grimmů přiváží Divadlo Kapsa Andělská Hora. Městské divadlo Turnov od 10.00 hodin. Vstupné 60 Kč.
* JÓGA V TURNOVĚ. Zpomalit, plynout a vstoupit do hloubky ásan s lehkostí sebe sama, s radostnou myslí a klidem. Aula „hotelovky“ ve Zborovské ulici od 10.00 do 13.00 hodin. Mj. se budete moci seznámit s propagátorem jógy Václavem Krejčíkem.
* SLAVNOSTNÍ PROGRAM OSLAV 110 LET GYTU. Zahrají Big band ZUŠ, Tamdoletma a duo Nika. Pořad Gymnázia Turnov v rámci oslav. KC Střelnice od 11.00 hodin. Vstup zdarma. Akce ve škole již od 8.00 hodin. Více v samostatném článku.
* STÁTNÍ ZÁMEK SYCHROV: Velká módní show. Oblékání našich předků i současná móda. Od 14.00 do 15.30 hodin. Vstupné 200 Kč.
* MUSICA FORTUNA & SOUND AGREEMENT (CH). Koncert pěveckého sboru s hostem ze Švýcarska. V srpnu letošního roku se turnovský pěvecký sbor Musica Fortuna vydal na návštěvu do Švýcarska, kde navštívil St. Gallen a Rýnské vodopády. V městečku Spiez na břehu Thunersee je potom uvítal sbor Sound Agreement s bohatým programem. Ten nyní vystoupí v Turnově. Městské divadlo Turnov od 19.30 hodin. Vstupné 100 Kč, děti do 15 let 50 Kč.
* WALDOVY MATUŠKY – hasičská zábava v KD Kacanovy od 20.00 hodin.

Sportovní pozvánky:

Sobota 13. října
* FOTBAL / KP: Sedmihorky – N. Bor (15.00).

Neděle 14. října
* FOTBAL / DIVIZE: FK Turnov – Náchod, Semilsko-OP: Mírová – Jilemnice, Semilsko-OS: Rovensko B – Přepeře C (vše 15.30).

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.