Víkendové pozvánky

0

Druhý zářijový víkend nabízí páteční rozloučení s létem v Kacanovech – od 18.00 hodin v parku u hotelu Králíček zahrají kapely Laxigal, Rozum Brothers a Dědkové. V sobotu jsou tu pozvánky mj. na Noc netopýrů na Valdštejně, v neděli si můžete udělat pěkný výlet na Prackov. V neděli se také hraje v Turnově divizní fotbal.

Sobota 8. září
* TRADIČNÍ SETKÁNÍ RODÁKŮ OBCE PACEŘICE. Obec Paceřice zve srdečně všechny rodáky na tradiční akci, které se uskuteční od 15.00 hodin v hasičské zbrojnici v Paceřicích.
* HRAD VALDŠTEJN: VARHANNÍ KONCERT RADKA REJŠKA v hradní kapli od 17.00 hodin. Od 20.00 hodin volně navazuje NOC NETOPÝRŮ. Seznámení s těmito zajímavými živočichy, výzkumem a poznatky o nich.
* SKLENĚNÉ OKO A INDIES DISCO. Jeden z projektů studentů gymnázia, které škola představuje v rámci oslav 110. výročí od svého založení. Koncert ad., Kavárna KUS od 20.00 hodin. Vstupné dobrovolné.

Neděle 9. září
* PARKOUR WORKSHOP. Pro nadšence od sedmi let je připraven odpolední trénink s profesionály ze skupiny „obstacle movement“, který proběhne u haly TSC v Turnově II od 13.00 do 17.00 hodin. Více na https://www.ponorkaturnov.cz/a/parkour-workshop-601.
* VIII. STAROČESKÁ PRACKOVSKÁ POUŤ. U kapličky P. Marie v Prackově od 14.00 hodin. Staročeské stánky, domácí občerstvení. V kulturním programu vystoupí pěvecký sbor Cantores Pontem Priceptis z Kněžmostu pod vedením E. Josifkové; Josef Žemlička – saxofon a Bohuslav Lédl – klávesy.

Sportovní pozvánky:

Sobota 8. září
* FOTBAL / KP: Rovensko – N. Bor (17.00), I. A třída: Jenišovice – Ruprechtice (10.00), Semilsko-OP: Mírová – Poniklá (17.00).

Neděle 9. září
* FOTBAL / divize: FK Turnov – Horky (17.00).

Středa 12. září
* LEDNÍ HOKEJ / Pohár Českého ráje: HC Turnov 1931 – HC Jičín (19.00) ZSLK.

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.