Víkendové pozvánky

0

Akce na Troskách, 700 let Vyskře, koncert legendární kapely na Sychrově…

Sobota 16. června
* SLAVNOSTNÍ POŽEHNÁNÍ kaple sv. Jana Nepomuckého na Dubecku po 12leté kompletní rekonstrukci. Začátek v 10.00 hodin. Hudební doprovod: soubor historické hudby Capella Rederna.
* TRABANTI NA TROSKY! Den s legendárními auty nejen pro příznivce automobilů. Akce bude zahájena slavnostním výjezdem na hrad Trosky, následovat bude předvedení vozů a povídání se členy Trabant klubu Český ráj. Od 19.00 zahraje kapela Cumbia Cooperativa. Začátek akce je v 10.00 hodin.

* VYSKEŘ – 700 LET OBCE. Celodenní program začíná ve 13.00 hodin slavnostním zahájením; kromě společenských akcí se můžete těšit na koncerty, setkání autoveteránů i závěrečný ohňostroj.
* JETHRO TULL – 50th Anniversary Tour. Zámek Sychrov se stane jednou ze zastávek světového turné. Areál zámeckého parku od 19.00 hodin.
* MICHAL BYSTROV A PRANIC. Klubový pořad Písničky Napříč přivítá v červnu Michala Bystrova, pražského překladatele, novináře se zaměřením na hudební publicistiku, básníka a také písničkáře, který vystoupí jako host Ondřeje Halamy a kapely Pranic před turnovskou Střelnicí od 20.00 hodin.

Neděle 17. června
* FILUMENA MARTURANO. Simona Stašová a Svatopluk Skopal v hlavních rolích slavné tragikomedie, která patří k tomu nejlepšímu z italské tvorby. Festival Na Jizeře. Letní kino Turnov od 19.30 hodin. Vstupné v předprodeji 370 Kč, na místě 420 Kč.

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.