Víkendové pozvánky

0

V sobotu den otevřených dveří firmy Agra Český ráj ve Všeni, Den dětí se Žlutou ponorkou v parku u letního kina v Turnově či Festival bez plotů v Kurovodicích. V neděli otevření stezky pro nevidomé v Klokočských skalách či Krajský všesokolský slet…

Sobota 9. června
* AGRA ČESKÝ RÁJ: DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v sídle společnosti – Všeň 124 – od 9.00 do 13.00 hodin. Ukázky zemědělské techniky, zvířata z vlastního chovu, prodejní obrazová galerie, prodej hovězího masa, program pro děti, občerstvení včetně tradičních všeňských koláčů.
* DEN DĚTÍ S PONORKOU – již počtvrté! Slavíme Den dětí (bez odhledu na věk). Opět chystáme bohatý program za účasti již 15 místních spolků a organizací pracujících s mládeží. Na různých stanovištích tak možná poznají děti své vedoucí, trenéry nebo učitele. Co vás v sobotu po 14. hodině v parku u letního kina čeká? Například: vloni populární krátké filmy promítané na kopuli sférického kina, tradiční losování dárků pro děti, šest nafukovacích atrakcí. Lákadlem bude letos bezpochyby soutěž na 21 metrů dlouhé nafukovací dráze s názvem Boot camp, pro odvážné děti, teenagery i dospělé.
Záštitu nad dětským dnem převzal Petr Tulpa, člen rady Libereckého kraje. Děkujeme nejen hlavním sponzorům akce: Liberecký kraj, město Turnov a společnost Grupo Antolin, ale i celé řadě dalších, bez jejichž pomoci bychom finančně nepokryli pronájem atrakcí a nemohli připravit dárečky pro všechny, kdo obejdou alespoň polovinu připravených stanovišť. Akci podporuje desítka firem a živnostníků a díky tomu může být veškerý program zdarma! Akci pořádá Žlutá ponorka.
* FESTIVAL BEZ PLOTŮ. Areál Domova pod skalami Kurovodice. Vystoupí Ruda Hancvencl, 5P Luboše Pospíšila, Těla, Ovčie Kiahne, Waldovy Matušky. Speciální vystoupení kurovodických klientů. Začátek ve 14.00 hodin.

Neděle 10. června
* TICHÁ STEZKA KLOKOČSKÝMI SKALAMI. Slavnostní otevření stezky pro nevidomé. Trasa povede k jeskyni Postojná a na hrad Rotštejn, kde je připraveno kulturní vystoupení písničkáře Františka Zídka. Sraz účastníků v 10.00 hodin před Penzionem v Klokočských skalách.
* KRAJSKÝ VŠESOKOLSKÝ SLET V TURNOVĚ. Ve 13.00 hodin – slavnostní průvod z náměstí na stadion, ve 14.00 hodin – zahájení sletu na Městském stadionu Ludvíka Daňka.

Sportovní pozvánky

Sobota 9. června
FOTBAL / I. B třída: Pěnčín – Stráž n. N., Semilsko-OS: Tatobity – Benecko, vše 17.00.

Neděle 10. června
* FOTBAL / Jablonecko-OP: Jenišovice B – Rychnov, M. Skála – Zásada, Semilsko-OS: Rovensko B – Studenec B, vše 17.00.

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.