Víkendové pozvánky

0

Cesta lesem pohádek na Všeni, obnovená pouť na Valdštejně, kytarový virtuóz L. Brabec v divadle, tvůrčí dílna v knihovně nebo běžecké závody v Příšovicích. To jsou pozvánky nadcházejícího víkendu.

Sobota 12. května
* XXVII. CESTA LESEM POHÁDEK – pochod pohádkovým lesem v délce 7 km v okolí Všeně. Start hřiště Kopanina na Všeni a od základní školy od 9.00 do 11.00 hodin. Cíl na hřišti Kopanina.
* VALDŠTEJNSKÁ POUŤ. Čtvrtá obnovená valdštejnská pouť. Na hradě bude pro návštěvníky připraven kulturní a zábavný program, v předhradí stánky s řemeslnými výrobky a regionálními produkty. Od 15.00 hodin bude v kapli sv. Jana Nepomuckého sloužena mše svatá. Areál hradu Valdštejn od 9.30 do 17.00 hodin.
* KYTAROVÝ VIRTUOS LUBOMÍR BRABEC. Městské divadlo Turnov od 18.00 hodin. Vstupné 150 Kč. Pořádá Základní umělecká škola Turnov. Koncert proběhne v rámci festivalu Kytara v Českém ráji 2018.

Neděle 13. května
* DÍLNA MÝDLOVÁ A KYTIČKOVÁ – dárečky a přáníčka pro maminky. Dárečky pro maminky k svátku matek, doplněné výrobou krásných voňavých mýdel, kytiček a přání pro maminky. Lektorky Eva Šrajerová, Simona Bakešová a Lenka Bendáková se těší hlavně na společné tvoření tatínků s dětmi. Dětské oddělení knihovny A. Marka od 10.00 hodin.

Sportovní pozvánky:

Sobota 12. května
* O POHÁR OBCE PŘÍŠOVICE. Obec spolu s TJ Sokol Příšovice pořádají 3. ročník běžeckých a in-line závodů pro děti a širokou sportovní veřejnost u areálu ZŠ Příšovice. Začátek akce je ve 12.00 hodin, start závodů od 13.00 hodin. Vyvrcholením akce je pětikilometrový běh kolem Velkého Písečáku. Přijďte s dětmi strávit příjemné odpoledne a zasoutěžit si. Občerstvení zajištěno. Propozice závodů na www.prisovice.cz. Přihlášky účastníků na místě do 12.45 hodin, nebo na www.sportchallenge.cz.
FOTBAL / I. B třída: Pěnčín – Žandov, Semilsko-OP: Mírová – Vysoké, OS: Tatobity – Zál. Lhota (vše 17.00).

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.