FESTIVAL NA JIZEŘE PŘICHÁZÍ OPĚT S LÁKAVOU DIVADELNÍ A KONCERTNÍ NABÍDKOU. SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY

0

Rok utekl jako voda a zájemci se v rámci Festivalu na Jizeře opět mohou těšit na to nejlepší z divadelní a hudební scény. Již teď jsou zváni do letního kina v Turnově.

Kromě tolik očekávané one man show Caveman přijde na scénu také skvělá herečka Simona Stašová, která předvede své herecké umění v divadelní hře Filumena Marturano. Dále nás čeká koncert oblíbené skupiny Čechomor a zpěváka Michala Hrůzy a jeho kapely Hrůzy.

Začátek loňského Festivalu na Jizeře patřil Simoně Stašové a jejímu divadelnímu představení Poslední ze žhavých milenců. I letošní festival odstartuje tato významná herečka, tentokrát se ale představí v roli prosté ženy v italské tragikomedii Filumena Marturano, a to v neděli 17. června od 19.30 hodin. V pátek 22. června se na scénu postaví kapela Čechomor se svým repertoárem plným lidových písní ve své specifické úpravě.

Pro velký úspěch jsme se rozhodli pro návrat „jeskynního muže“ do turnovského letního kina, který ve hře Caveman znovu objasní, proč je ve vztahu ženy a muže tolik nedorozumění a neporozumění, a to 2. srpna.
Festival na Jizeře zakončí hlas úspěšného zpěváka a turnovského rodáka Michala Hrůzy. Spolu se svojí kapelou Hrůzy představí nejznámější hity. Večer plný hudby a nápaditých textů vypukne v pátek 24. srpna.
Více najdete na www.festivalnajizere.cz. (PR)

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA KONCERT ČECHOMORU
Chcete se zúčastnit soutěže o volné vstupenky na koncert kapely Čechomor? Víte, ve kterém českém filmu si kapela zahrála? Svoji odpovědi doručte e-mailem na adresu: info@turnovskovakci.cz, poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do středy 20. června 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, telefonní číslo a obec či město, odkud jste). Na obálku či do mailu napište heslo „Čechomor“. Vylosujeme tři čtenáře, kteří získají vždy po dvou vstupenkách na koncert.

* Festival na Jizeře 2018, letní kino, Turnov:
17. 6. Filumena Marturano (divadelní hra, S. Stašová, S. Skopal a další)
22. 6. Čechomor
2. 8. Caveman (one man show, J. Holík/J. Slach)
24. 8. Michal Hrůza a kapela Hrůzy, předkapela Lety mimo

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.