KVĚTNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Květen – fotbalová jarní část sezony pomalu vrcholí, diváckou podporu v domácích zápasech jistě bude potřebovat divizní tým Turnova, doufejme, že tato soutěž zde bud zachována i na podzim. Květen, to je také atletický Memoriál Ludvíka Daňka, který se letos koná poslední úterý v měsíci. I letos se ho zúčastní nejlepší diskaři světa. A potom tu máme dvě pozvánky pro sportovně nadané amatéry. V Příšovicích pořádají běžecké závody o pohár obce, a v turnovských Struhách proběhne druhý ročník Turnovského trojboje.

Sobota 5. května
* FOTBAL / KP: Přepeře – Semily (14.00 MFS Turnov!), Rovensko – Skalice, Sedmihorky – Doksy, I. B třída: Jenišovice – Chrastava B, Semilsko-OP: Přepeře B – H. Branná B (vše 17.00).

Neděle 6. května
* FOTBAL / DIVIZE: FK Turnov – Trutnov, Jablonecko-OP: M. Skála – Jenišovice B, Semilsko-OS: Přepeře C – Studenec B (hř. Pěnčín!), Rovensko B – Tatobity (vše 17.00).

Sobota 12. května
* O POHÁR OBCE PŘÍŠOVICE. Obec spolu s TJ Sokol Příšovice pořádají 3. ročník běžeckých a in-line závodů pro děti a širokou sportovní veřejnost u areálu ZŠ Příšovice. Začátek akce je ve 12.00 hodin, start závodů od 13.00 hodin. Vyvrcholením akce je pětikilometrový běh kolem Velkého Písečáku. Přijďte s dětmi strávit příjemné odpoledne a zasoutěžit si. Občerstvení zajištěno. Propozice závodů na www.prisovice.cz. Přihlášky účastníků na místě do 12.45 hodin, nebo na www.sportchallenge.cz.
FOTBAL / I. B třída: Pěnčín – Žandov, Semilsko-OP: Mírová – Vysoké, OS: Tatobity – Zál. Lhota (vše 17.00).

Středa 16. května
* TURNOVSKÝ TROJBOJ. Pořádají TJ Turnov a Sport Staněk Turnov. Nebojíte se nových výzev? Dáte dohromady smíšené tříčlenné družstvo vašeho oddílu, firmy, školy nebo jenom vaší party? Chcete se jenom pobavit? Neváhejte a přihlaste se na 2. ročník ryze amatérského závodu smíšených tříčlenných štafet. Loňská premiéra se velmi vydařila, tradice je na světě!
Kde? V lyžařském areálu Struhy od 18.00 hodin, prezentace do 17.00 hodin.
Kdo: Závod je určen pro libovolné amatérské tříčlenné družstvo, které se nebojí výzev a týmového soutěžení.
Pravidla závodu: Závodí tříčlenné smíšené štafety minimálně s jednou ženou, přičemž každý závodník absolvuje postupně všechny disciplíny, kterými jsou: vyběhnutí a seběhnutí sjezdovky ve Struhách, kolo (technicky nenáročný okruh v terénu – cca 2 km), běh (rovinatý okruh podle Stebénky – cca 1 km).
Vlastní závod by měl trvat asi 45 – 60 minut podle vyspělosti družstva.
Startovné: 300 Kč za tým, platí se u prezentace.
Přihlášky na www.tjturnov.cz v on-line rezervačním systému – v záložce akce, nebo na tel. 737 490 222. V přihlášce uveďte kromě jmen závodníků i název týmu a kontaktní údaje.
Ceny: Nejlepší týmy získají kromě nehynoucí slávy a zápisu do historických tabulek i pěkné ceny od zúčastněných sponzorů.
Na místě bude zajištěno občerstvení, základní zázemí i prezentace a prodej kvalitního sportovního vybavení.

Sobota 19. května
* FOTBAL / I. B třída: Jenišovice – Kamenice, Semilsko-OP: Přepeře – Mírová (vše 17.00).

Neděle 20. května
* FOTBAL / DIVIZE: FK Turnov – Čáslav, Semilsko-OS: Přepeře C – Benecko (hř. Pěnčín), Rovensko B – Košťálov/Libštát C (vše 17.00).

Sobota 26. května
* O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 3. ročník in-line bruslařských závodů v Maškově zahradě. Začátek ve 13.00 hodin. Závodit se bude v jednotlivých kategoriích od nejmladších účastníků až po dospělé závodníky. Kapacita závodníků je omezena a registrovat se mohou zájemci na http://www.sportinline.cz/inline-zavody/, kde najdou také další propozice závodu. Připraven je i bohatý doprovodný program.
* FOTBAL / I. B třída: Pěnčín – Doksy, Semilsko-OP: Mírová – Bozkov B, OS: Tatobity – Přepeře C (vše 17.00).

Úterý 29. května
* MEMORIÁL LUDVÍKA DAŇKA. 19. ročník mezinárodního atletického mítinku na počest Ludvíka Daňka. Slavnostní zahájení v 16.00 hodin, hlavní disciplína – hod diskem – od 16.30 hodin. Představí se nejlepší diskaři světa; v dalších disciplínách potom naši a zahraniční atleti.

Středa 30. května
* FOTBAL / Semilsko-OS: Rovensko B – Víchová (17.00).

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.