Víkendové pozvánky

0

Jsou tu první velikonoční akce. Po oba víkendové dny budou velikonoční trhy na Sychrově u zámku, v Malé Skále bude v sobotu tradiční vodácko-turistické zahájení sezony…

Sobota 8. dubna

* SETKÁNÍ SBĚRATELŮ PIVOVARSKÝCH SUVENÝRŮ. Hasičárna Daliměřice od 7.00 do 12.00 hodin. Pořádá Klub Jizeran Turnov.
* TRADIČNÍ VELIKONOČNÍ PRODEJNÍ VÝSTAVA RUČNÍCH PRACÍ se koná od 10.00 do 17.00 hodin v prostorách OÚ Karlovice. Občerstvení zajištěno, příjemná atmosféra.
* ODEMYKÁNÍ JIZERY – zahájení vodácko-turistické sezony na Jizeře. Začátek v 10.00 na Žluté plovárně v Malé Skále. Kromě tradiční živé hudby, občerstvení, grilování a atrakcí pro děti i dospělé bude pro účastníky připravena kouzelná cesta s pohádkovými bytostmi ze Žluté plovárny do Líšného a zpět (trasa je vhodná i pro rodiny s kočárky). Tento den se děti poprvé setkají s postavičkou Slunčíka, který se jistě přimotá i k aktu odemykání řeky. V případě příznivého počasí bude na místě i balón, tzv. Cimrmanova žárovka. Akce vyvrcholí ve 14.00 hodin oficiálním odemčením řeky pro sezonu 2017. Od 14.30 hodin proběhne tradiční závod dvojic Tamzpátky – od Žluté plovárny do Křížek na lodi a zpět na koloběžce. Více informací na www.sundisk.cz.
* POSEZENÍ PŘI DECHOVCE, k poslechu i tanci hraje Turnovanka. Hasičárna na Daliměřicích, od 16.00 hodin. Vstupné 50 Kč. Více informací na www.turnovanka.cz.
* MISANTROP. „Kdo není sebevrah, ten se přizpůsobí.“ Tak zní podtitul abonentního divadelního představení, které do Turnova přiveze pražské Švandovo divadlo, z hereckého obsazení se můžete těšit na Evu Josefíkovou či Filipa Čapku. Městské divadlo Turnov, začátek v 19.30 hodin, vstupné v předprodeji 350, na místě 380 Kč.
* DISKOTÉKA NA KOZÁKOVĚ. CS/SK disco. Chata Kozákov od 20.00 hodin. DJ Aleš Mastník a DJ Jarda Hoření. Comeback po 25 letech! Vstupné 70 Kč.
Sobota 8. a neděle 9. dubna
* ZÁMEK SYCHROV – VELIKONOČNÍ TRHY. Tradiční trhy spojené s ukázkami řemesel, prodejem tradičního zboží a bohatým programem pro děti i dospělé, vždy od 9.00 do 16.00 hodin. Viz www.zamek-sychrov.cz.

Sportovní pozvánky

Sobota 8. dubna
* FOTBAL / I. A třída: Přepeře – Ruprechtice (13.30 MFS Turnov), I. B třída: Pěnčín – Mimoň (16.30), Semilsko-OP: Přepeře B – H. Branná B (16.30 MFS Turnov), Semilsko-OS: Mírová – Future (16.30), Rovensko B – Tatobity (16.30).
* HÁZENÁ, Inter REG liga, muži: TJ Turnov – Loko Česká Lípa. Začátek v hale TJ v 18.00 hodin.

Neděle 9. dubna
* FOTBAL / Jablonecko-OP: M. Skála – Ž. Brod B (16.00), Jenišovice B – Mšeno C (16.00).

Sdílet

Autor článku

Comments are closed.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.