Víkendové pozvánky

0

Nadcházející víkend je především hudební, dnes večer na Střelnici vystoupí kapela Znouzecnost, v sobotu v Rovensku hrají Brutus rock a Rouden band a v turnovském Magicu křtí nový singl Snap Call. V sobotu vpodvečer můžete s dětmi vyrazit na tradiční lampionový průvod v režii Žluté ponorky.

Pátek 3. listopadu
* ZNOUZECNOST. 31 let v životě člověka není zrovna málo. A v životě kapely už vůbec ne. Znouzecnost je svérázný mix punku, undergroundu, folku, garážového rocku, šansonu i lehce archetypálního primitivismu, vycházející především z tradičního tříakordového písničkářství. Vznikla v roce 1986 v Plzni, inspirována jednoduchostí punkové a nové vlny. Jako předkapela vystoupí psycho-punk-popový kvintet Ba naopank. Koncert. KC Střelnice – velký sál od 20.00 hodin. Vstupné v předprodeji 150 Kč, na místě 200 Kč.

Sobota 4. listopadu
* LAMPIONOVÝ PRŮVOD. Tradiční podzimní akce. Průvod se sejde opět v městském parku za letním kinem v 17.00 hodin a zakončen bude na stejném místě. Pořádá Žlutá ponorka.
* POSVÍCENSKÁ ZÁBAVA S KAPELOU WALDOVY MATUŠKY. Sál hospody v Olešnici od 20.00 hodin.
* BRUTUS ROCK a EXTRA BAND – legendární rockové kapely zahrají ROUDEN BANDU, který slaví 35 let! Sál radnice v Rovensku pod Troskami od 20.00 hodin.
* GOLDDIGGER NIGHT – kapela Snap Call zve do turnovského klubu Magic, kde bude pěkně živo. Skupina zde totiž v předpremiéře představí a zároveň pokřtí svůj nový singl a klip The Old Golddigger. A to není zdaleka všechno. „Nadupaný“ je totiž i další program. Snap Call zde odehrají koncert a podporou jim budou i dvě spřátelené kapely. Tou první budou pro turnovské publikum známí Silent Session a druhým překvapením bude pražská kapela Curlies. Ti se specifikují pod žánrem cirkus-punk. Akce začíná ve 20.00 hodin a vstupné je 120 Kč.

Sportovní pozvánky

Pátek 3. listopadu
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Troskovice – Performers (21.45) ZSLK.

Sobota 4. listopadu
* FOTBAL / KP: Přepeře – Bílý Kostel 10.00 (MFS), Sedmihorky – Železný Brod 14.00, I. B třída: Jenišovice – Jablonné 14.00, Semilsko-OP: Přepeře B – Bozkov B 14.00 (tráva II).
* LEDNÍ HOKEJ / KLM: HC Turnov 1931 – HC TS Varnsdorf 17.00, NPL: Modřišice – Raptoři 19.45, Všeň/Pojizeří – Hnanice 22.00 (vše ZSLK)

Neděle 5. listopadu
* HRUŠTICE 2017. Silniční běh na trase Turnov – Malá Skála a zpět. Start na Hruštici v 11.00 hodin. Viz www.hrusticebeh.cz.
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Black Hawks – Sokol Turnov 18.30 (ZSLK)
* FUTSAL, divize: FC Dalmach – SKP Kolín. Hala TJ od 19.00 hodin.

KULTURA, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.