Víkendové pozvánky

0

Dva koncerty na Střelnici, country bude znít v Tatobitech, na Troskách se představí geopark. V Turnově jsou Staročeské trhy. Hraje se fotbal.

Pátek 26. května
* BA NAOPANK & OŠKLIVÉ DĚTI. Turnovský psycho-punk-popový kvintet se vrací na své oblíbené místo činu, aby rozpumpoval srdce Českého ráje dřív, než mu přibude další bypass. Předskakovat budou rock-punkeři ze Spařenců. A možná přijde i vídžej! Malá (domácí) scéna, klub KUS na Střelnici od 19.00 hodin, vstupné dobrovolné.

Sobota 27. a neděle 28. května
* STAROČESKÉ TRHY. Program v samostatném článku ZDE.

Sobota 27. května
* PŘEDSTAVENÍ GEOPARKU UNESCO ČESKÝ RÁJ NA HRADĚ TROSKY. Koná se v rámci Evropského týdne geoparků. Celodenní program. Hrad Trosky od 9.00 do 16.30 hodin.
* FOTBAL / ČFL: Přepeře – Brozany (10.30), KP: Rovensko – Hrádek, Sedmihorky – Višňová (17.00), I. B třída: Přepeře B – Mšeno (14.00).
* NAOPAK, PETR VAŠINA & VĚTRNO. Skupina Naopak oficiálně vznikla v lednu 2010. Hrají vlastní písně, které píše Klekí-petra. V současnosti usilují o úspěšnou prezentaci vlastní tvorby na festivalech a soutěžích po celé České republice. Skupina Větrno, založená roku 1985, je držitelem interpretační porty 2019. Malá (domácí) scéna, klub KUS na Střelnici od 19.00 hodin, vstupné dobrovolné.
* Ochrana Klokočských skal, z. s., zve přátele a příznivce dobré country na výroční country bál s kapelou COUNTRY VÝVAR od 20.00 hodin v Kulturním domě v Tatobitech. Recitál: Jan Ponikelský. Bál pořádá spolek u příležitosti 35. výročí svého založení.

Neděle 28. května
* FOTBAL / divize: FK Turnov – Chrudim B (17.00).
* EOS: Mary Cassatt – malba moderní ženy. Umění v kině Sféra od 17.00 hodin, základní vstupné 180 Kč.

KULTURA, KINO A VÝSTAVY, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.