Víkendové pozvánky

0

Nabídce nadcházejícího víkendu vévodí koncert kapely 100 zvířat v Kacanovech a sobotní rocková přehlídka na Střelnici…

Pátek 18. listopadu
* Spolek Radosti vás zve na koncert kultovní kapely STO ZVÍŘAT od 20.00 hodin v KD Kacanovy. Jako předkapela vystoupí místní skupina Iveta a Dědkové. Před koncertem proběhne lampionový průvod na počest výročí sametové revoluce. Průvod vyrazí v 18.30 hodin od Hotelu Králíček. Vstupenky jsou již v předprodeji v Trafice U Vildy ve Skálově ulici a v Hotelu Králíček.
* GUILTY PLEASURE. Taneční večírek Guilty Pleasure je určen všem, kdo si chtějí trsnout, ale nikdo jim nehraje tu jejich hudbu. Klub KUS na Střelnici od 21.00 hodin, vstup volný.

Sobota 19. listopadu
* VOLEJBAL / KP1, muži: TJ Zikuda Turnov – TJ Bižuterie Jablonec n. N. Hala TJ Turnov ve Skálově ulici od 9.00 a 13.00 hodin.
* FOTBAL / Jablonecko-OP: Malá Skála – Hodkovice B (14.00).
* TANEČNÍ ODPOLEDNE, hasičárna na Daliměřicích od 16.00 hodin, k tanci a poslechu hraje Turnovanka a hosté. Více na www.turnovanka.cz
* LEDNÍ HOKEJ / KLM: HC Turnov 1931 – Frýdlant (17.00), ZSLK.
* TURN-OFF ROCK NIGHT 2022. Na této akci bude opět možné vidět a slyšet kapely pohybující se ve vodách rocku a metalu a užít si večer plný super muziky. Těšit se můžete na stálice turnovské hudební scény – kapely AnarchiA a Nothingham, dále pak přespolní kapely Piranha a Fénix nebo super rockotéku, která bude začínat po vystoupení všech skupin. KC Střelnice od 18.00 hodin, vstupné v předprodeji 150 Kč, na místě 200 Kč.
* TO BEJVÁVALY ČASY – 30. VÝROČÍ MUSIC CLUBU PYRÁM. V Sokolovně v Příšovicích zahraje od 20.00 hodin kapela Adaptace.

 

Neděle 20. listopadu
* FLORBAL / 1. liga juniorek: FBC Liberec – Tatran Střešovice (13.00), hala TJ.
* VÁNOČNÍ CIRKUS. Vánoční atmosféra plná artistických výkonů, vtipných klaunů a všeho, co k cirkusu patří. Vystoupí artistická skupina Mistral. Představení ve stylu klasických cirkusových vystoupení zpříjemní všední odpoledne vám i vašim dětem. Městské divadlo Turnov od 15.00 hodin, vstupné 199 Kč.

KULTURA, KINO A VÝSTAVY, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.