Víkendové pozvánky

0

V pátek hudební festival v Maškově zahradě, po celý víkend mezinárodní hokejový turnaj na zimním stadionu, turnovskou Střelnici opanují v sobotu a v neděli šachisté, na Prackově se koná už dvanáctá obnovená staročeská pouť. Hraje se florbal a fotbal.

Pátek 9. září
* DVACET LET V POHODĚ. Program pro klienty Domova důchodců Pohoda a ostatní zájemce z řad veřejnosti k 20. výročí otevření. V pořadu vystoupí Eva Kordová za hudebního doprovodu Petra Kostky a dalších hostů. Začátek v 9.00 hodin.
* MARIE ŠPAČKOVÁ OUHRABKOVÁ. Turnovská písničkářka a kytaristka zazpívá své písně nejen o Českém ráji. Malá (domácí) scéna, kavárna KUS na Střelnici od 19.00 hodin, vstupné dobrovolné.
* ŽLUTEJ FEST. Hlavní hvězdou hudebního festivalu bude kapela ABBA (ABBA World Revival), která předvede identickou show švédské legendární skupiny. Kapela vystupuje úspěšně po celé Evropě. Zástupcem českých revivalů bude skupina LUCIE revival z Plzně. Dále se vám představí se svojí živou show revival skupiny GREEN DAY a také formace RED HOT CHILI PEPPERS (RHCP Revival). Areál koupaliště v Maškově zahradě od 20.00 hodin.

Pátek 9. až neděle 11. září
* TURNAJ YELLOW HOCKEY GAMES. Na zimním stadionu v Turnově se uskuteční 2. ročník mezinárodního hokejového turnaje. Účastní se ho 10 týmů ze šesti zemí. Do Turnova dorazí týmy ze Švýcarska, Velké Británie (Skotsko), Finska, Francie, Španělska a ČR. V týmech jsou zastoupeni i hráči ze zámoří nebo z Asie. Jde jak o hokej, tak zároveň o společenskou událost. Všechny srdečně zveme do hlediště. V pátek začátky utkání v 11.30 hodin, v sobotu od 8.30 hodin, stejně tak v neděli, finále se hraje od 16.30 hodin. Více na www.fb.com/yellowhockeygames.

Sobota 10. září
* FLORBAL / národní liga, muži: Turnov – Slavia Plzeň (18.00), hala TJ.
* FOTBAL / KP: Rovensko – N. Bor, Semilsko-OP: Tatobity – N. Ves, Turnov B – Stružinec/Lomnice B (vše 17.00).
* ONDŘEJ HALAMA & PRANIC. Ondřej Halama, Petr Brabec a Ondřej Zlevor se vrací jako Pranic. Chybět nebude ani hlas Aleny Tomášové. Malá (domácí) scéna, kavárna KUS od 19.00 hodin, vstupné dobrovolné.

Sobota 10. a neděle 11. září
* MISTROVSTVÍ ČR 2022 V BLESKOVÉM A RAPID ŠACHU DRUŽSTEV. KC Střelnice vždy od 10.00 do zhruba 17.00 hodin. Pořádají ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. a Šachový svaz České republiky.

Neděle 11. září
* XII. OBNOVENÁ PRACKOVSKÁ STAROČESKÁ POUŤ. Prackov pod Kozákovem od 14.00 hodin. Duchovní proslov a začátek hudebního vystoupení v 15.00 hodin. Letošní hudební host: Vystoupení turnovských dětských sboru pod vedením Daniely Nechutné, harmonikář Ondrej Zlevor. Zcela nové i známé písničky a texty z Českého ráje – Marie Špacková. Na místě regionální výrobky na stáncích, aktivity pro děti (jízdy na koních, malování na obličej…), domácí občerstvení. Prožijte nezapomenutelný den na úpatí strážné hory Kozákov. Zve Spolek přátel prackovské kapličky.

KULTURA, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.