Víkendové pozvánky

0

Je tu první prázdninový víkend, začínají akce Turnovského léta, poprvé na tradičních trasách vyjede vlak tažený historickou lokomotivou. Můžete zajít na romantický koncert na Hrubou Skálu, či se podívat na tvorbu téhož zámku z písku…

Pátek 1. července
* ROUBOVANÝ VOKURKY. Zahájení Turnovského léta s oblíbenou undergroundovou kapelou. Turnovská parta hrající folk, country, rock i underground: Martin Mikule – baskytara, basa; Jirka Víšek – kytara, ukulele, zpěv; Štěpánka Víšková – zpěv, tamburína; Mojmír Babáček – zobcová flétna; Vašek Samek – dvanáctistrunná kytara, zpěv, cajon; Jirka Slavík – bicí. Turnovské léto, koncert před Střelnicí od 19.00 hodin, vstupné dobrovolné.
* KONCERT NA ZÁMKU. Kapely Waldovy Matušky a Lent Moyo vystoupí na nádvoří zámku Hrubá Skála od 20.00 hodin. Vstupné 200 Kč.

Sobota 2. července
* LOCIKA. Pražské Divadlo B přiváží pohádku o zlatovlasé dívce a nebojácném princi. Turnovské léto, divadlo pro děti před Střelnicí od 19.00 hodin, vstupné dobrovolné.

Sobota 2. a neděle 3. července
* SOCHA Z PÍSKU A MINIFOOD FESTIVAL. Přijďte do provozovny firmy Togelato těsně nad turnovským železničním viaduktem (Nádražní 485). Můžete ochutnat vyhlášené zmrzlinové speciality či vafle a současně sledovat, jak sochař Marián Maršálek bude ve dvorku z tuny písku tvořit přesnou repliku zámku Hrubá Skála (stejný umělec v zimě vytvořil ledovou sochu kostela P. Marie).

Více ZDE.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.