Víkendové pozvánky

0

Poslední předprázdninový víkend nabízí v pátek 25. června již 17. ročník hudebního festivalu FUNKIN´ TURNOV 2021. Při příležitosti 400. výročí Staroměstské exekuce pořádají v sobotu 26. června v Mnichově Hradišti „Poctu Václavu Budovcovi z Budova“. Na Vyskři se koná 15. ročník cyklistických závodů a v Hrubé Skále pořádají celodenní akci k výročí místních hasičů.

Pátek 25. června
* STÁTNÍ ZÁMEK SYCHROV: Divadelní představení Saturnin od 20.30 hodin. Letní scéna Městského divadla Mladá Boleslav. Opakování ve stejnou dobu 28. června.
* FUNKIN´ TURNOV 2021. Některé tradice jsou vrostlé tak hluboko, že je ani celosvětová pandemie nakažlivé nemoci nedokáže zničit. Už posedmnácté se proto Turnovem rozezní soulová muzika. Festival Funkin‘ Turnov bude před Střelnicí vůbec poprvé hostit čerstvého držitele Hudební ceny Anděl – zpěvák 7krát3 dorazí s celým bandem, aby ukázal, jak se v česku hraje R’n’B. Vystoupí: 7krát3 s kapelou, Klára Vytisková, Funk Corporation, Hitfakers, Foxy Mama. Vstupné v předprodeji 280 Kč, na místě 330 Kč. Začátek festivalu je v 18.00 hodin.

Sobota 26. června
* POCTA VÁCLAVU BUDOVCI Z BUDOVA. Při příležitosti 400. výročí Staroměstské exekuce pořádá v sobotu 26. června 2021 město Mnichovo Hradiště ve spolupráci s městským muzeem, státním zámkem Mnichovo Hradiště, KLUBEM Mnichovo Hradiště s.r.o., místním sborem Jednoty bratrské a Klubem českých turistů celodenní akci věnovanou této historické osobnosti. Vstup zdarma na celý program. Událost je také založena na FB muzea a města Mnichovo Hradiště, zveřejněno v kalendáři akcí na webu města: https://www.mnhradiste.cz/kalendar/pocta-vaclavu-budovci-z-budova-na-zamku-a-zasadce/2021-06-26?lang=cs
* VYSKEŘSKÝ HANDICAP. AMK Vyskeř pořádá jubilejní 15. ročník cyklozávodu Vyskeřský Handicap-SKALÁK 21. Závod je určený celkem pro sedm kategorií cyklistů (od 12 let a mladší až po od 50 let a starší). Připraveny budou tradiční časovka (4 km) a stíhačka (8 nebo 16 km). Zveme všechny příznivce zábavy a cyklistiky na příjemně strávený den v srdci Českého ráje. Podrobné propozice na: www.amkvysker.webnode.cz.
* 130 LET OD ZALOŽENÍ SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ V HRUBÉ SKÁLE. Od 10.00 hodin proběhne okrsková hasičská soutěž, od 14.00 hodin je na programu slavnostní zahájení, žehnání nové hasičské cisterny, následuje volná zábava s živou muzikou. Akce se koná na louce u Libuňky.

Nabídku kulturních akcí konce června a začátku července najdete ZDE.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.