Víkendové pozvánky

0

Až do neděle trvá největší hudební festival Benátská! v libereckém Vesci. Dnes večer bude také před Střelnicí cirkus, zítra Metallica, v sobotu je také pouť v Přepeřích. Rádi vás přivítají na hradech a zámcích, do Českého ráje se vydá v sobotu historický vlak.

Čtvrtek 27. až neděle 30. července
* BENÁTSKÁ! Největší hudební festival v regionu. Sportovní areál ve Vesci u Liberce. Dnes mj. Pavol Habera, Dan Bárta, Jasná páka a David Koller, Marta Jandová, Michal Hrůza…), sobota / neděle: Status Quo, Čechomor, Jelen, No Name, Walda Gang…). Více na www.benatska.cz.

Pátek 28. července
* KLAUNSKÉ DIVADLO – CO JE TO ZA CIRKUS?! Senzační, jedinečný, velkolepý cirkus je tady! Račte vstoupit! Ten kdo vstoupí, neprohloupí! Divadlo pro celou rodinu. Turnovské léto 2017. Před Střelnicí od 19.00 hodin. Vstup volný.

Sobota 29. července
* MOTOROVÝM VLAKEM ČESKÝM RÁJEM. Vlak je tažený legendární lokomotivou řady T 334 „Rosnička“. Trasa Turnov – Rovensko pod Troskami a zpět a Turnov – Semily a zpět. Z Turnova vlaky vyjíždějí v 9.02 hodin, zastavují na všech zastávkách na trase, příjezd do Rovenska p. Tr. v 9.36 hodin. Odjezd v 10.25 hodin, příjezd do Turnova v 10.59 hodin. Směr Semily vlak z Turnova vyjíždí ve 13.32 hodin, do Semil přijede ve 14.22 hodin. Odjezd je v 15.36 hodin, příjezd do Turnova v 17.06 hodin (od 16.02 do 16.51 hodin vlak stojí ve stanici Malá Skála). V Rovensku p. Tr., Turnově a v Semilech bude na motorový vlak navazovat vyhlídkový historický autobus, který vás zaveze na zajímavá místa po okolí. Z Rovenska je připravena vyhlídková jízda ke Troskám (příjezd zpět vždy před odjezdem vlaku), v Turnově se podíváte na Dlaskův statek a zámek Hrubý Rohozec, v Semilech vyjedete na Kozákov.
* METALLICA – MASTER OF PUPPETS. Album se stalo jedním z nejdůležitějších a nejvlivnějších metalových alb. Poslechový večer, Turnovské léto 2017. Před Střelnicí od 19.00 hodin. Vstup volný.
* POUTNÍ KONCERT a prohlídka kostela „od portálu až po věž“. Kostel sv. Jakuba Staršího v Přepeřích od 19.00 hodin. Koncert Krokova kvarteta. Po koncertě budete mít příležitost prohlédnout si kostel s komentovanou prohlídkou s předvedením varhan i zvonů. Vstupné dobrovolné. Všechny srdečně zve Římskokatolická farnost Přepeře.

Sobota 29. až neděle 30. července
* ZÁMEK HRUBÝ ROHOZEC: Dětský víkend. Princezny, rytíři, loupežníci… od 10.00 do 16.30 hodin. Pohádky, komedie, šermířská a taneční vystoupení, hry pro děti.
* STŘEDOVĚKÝ VÍKEND NA VALDŠTEJNĚ. Přijďte zažít středověkou atmosféru na jednom z nejstarších hradů Českého ráje. K vidění budou šermířská vystoupení, ke slyšení středověká hudba a k ochutnání středověké pokrmy.

Prázdninový servis podrobně ZDE.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.