Víkendové pozvánky

0

Dnes večer beseda s populární herečkou v Tatobitech, v sobotu z jara odložená celodenní akce v Rovensku pod Troskami. Po oba víkendové dny bude Jizera v Turnově patřit českému poháru v paddelboardingu (ZDE), v sobotu se na Střelnici koná republikový otevřený turnaj v rapid šachu, hraje se fotbal a házená…

Pátek 4. září
* PAVLA TOMICOVÁ – talk show HVĚZDNÁ SETKÁNÍ v KD Tatobity. Moderovaný večer se známými osobnostmi uměleckého a veřejného života. Cena vstupenek 190 Kč. Začátek vždy v 19.00 hodin v sále KD v Tatobitech. Předprodej vstupenek na obecním úřadě.

Sobota 5. září
* Oslavy k 75. výročí osvobození Československa spojené s brannou soutěží ANTIMONY v Rovensku pod Troskami. V rámci oslav se koná výstava v sále radnice do 11. září, během dne se můžete těšit na výstavu bojové techniky na náměstí, fotolety vrtulníkem, koncert hudební skupiny a historickou ukázku z květnových dnů roku 1945. Vstup volný, občerstvení zajištěno.


Neděle 6. září

* KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA SYNAGOGY, BÝVALÉ ŽIDOVSKÉ ČTVRTI A ŽIDOVSKÉHO HŘBITOVA. Synagoga Turnov se zapojila do Evropských dnů židovské kultury, které začínají 6. září a pokračují v průběhu celého měsíce. Cílem již dvacátého prvního ročníku Evropského dne židovské kultury, je sblížení židovské a nežidovské společnosti, ale také ochrana židovského kulturního dědictví. Téma letošního ročníku je „Židovské cesty“. Začátek prohlídky ve 14.00 hodin.

Sportovní pozvánky

Sobota 5. září
* TURNOVSKÝ GRANÁT. Šachový klub ŠK ZIKUDA Turnov pořádá otevřený turnaj v rapid šachu. Turnaj je zařazen do 14. ročníku seriálu Grand Prix ČR v rapid šachu 2020/21. Kulturní centrum Střelnice od 9.00 hodin (prezentace od 8.30 hodin). Hodnotné ceny pro vítěze od družstva Granát.
* Sbor dobrovolných hasičů v Pelešanech pořádá SENIOR CUP – soutěž v hasičském sportu pro seniorky a seniory. Hřiště v Pelešanech od 10.00 hodin.
* HÁZENÁ, II. liga žen: TJ Turnov – Sokol Vršovice. Sportovní hala TJ ve Skálově ulici od 10.00 hodin.
* FOTBAL / KP: Sedmihorky – Desná, I. A třída: Jenišovice – Hejnice, I. B třída: Mírová – Smržovka (vše 17.00).

Sobota 5. a neděle 6. září
* 12 MILES – SUP RACE. Český pohár v paddelboardingu, kterého se zúčastní nejlepší závodníci z naší země i ze zahraničí. Centrum bude v loděnicích na Jizeře naproti Jutě. Start závodů je v loděnici v 10.30 hodin, otočka bude někde v místě kynologického cvičiště. Diváci mohou vše sledovat jak v prostorách startu, tak samozřejmě i z obou břehů Jizery nebo přímo z mostu


Neděle 6. září

* FOTBAL / Jablonecko-OP: Jenišovice B – KOVO, Malá Skála – Ž. Brod B, Semilsko-OS: Rovensko B – Kruh (vše 17.00).

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.