Víkendové pozvánky

0

Dnes koncert dvou kapel v areálu Pivovaru Rohozec, v sobotu se koná druhý letní řemeslný jarmark v turnovském muzeu, v Malé Skále vystoupí se svojí kapelou David Koller. V sobotu a v neděli se na Valdštejně koná historický víkend.

Pátek 14. srpna
* VECHTROVNA, Rakousy – na cyklostezce Greenway Jizera, koncert: Dědkové a Blůza. Začátek v 19.00 hodin.
* ČMUKAŘI – KAŠPÁREK TO ZAŘÍDÍ. Autorská pohádka Jaroslava Ipsera v podání turnovských Čmukařů. Turnovské léto, před Střelnicí od 19.00 hodin, vstup zdarma.
* ROHOZECKÉ PRÁZDNINY: NETŘESK a PROROCK. Koncert v areálu Pivovaru Rohozec. Začátek ve 20.30 hodin, vstupné 100 Kč.
* STÁTNÍ HRAD TROSKY: Koncert Alchymie. Koncert mladé chlumecké hudební skupiny Alchymie, která to za krátkou dobu dotáhla již poměrně daleko. Žánrově se hudba pohybuje mezi folkem a popem. Začátek ve 20.00 hodin.

Sobota 15. srpna
* ŘEMESLO MÁ ZLATÉ DNO. Malý řemeslný jarmark na podporu tradičních řemesel v atriu Muzea Českého ráje v Turnově. Jarmark doplní vystoupení flašinetáře a řemeslné dílny pro děti. Akce bude probíhat vždy od 9.00 do 17.00 hodin, vstup zdarma. Své stánky v rámci řemeslného jarmarku rozprostře asi dvacítka řemeslníků, většina v atriu muzea, další u Kamenářského domu a na parkovišti u muzea.
* VECHTROVNA, Rakousy – na cyklostezce Greenway Jizera, divadlo: Ruda Hancvencl. Začátek v 15.00 hodin.
* BRAMBORÁKOVÉ ODPOLEDNE v Hnanicích u hasičárny. Hudba, občerstvení zajištěno, začátek v 15.00 hodin.
* SDH Bukovina u Dolánek pořádá od 16.00 hodin COUNTRY ODPOLEDNE. Hraje COUNTRY MUSIC BAND NONSTOP z Liberce. Srdečně zvou pořadatelé.
* DAVID KOLLER BAND – Festival LIVE! LÉTO 2020, Malá Skála. Koncerty se konají ve fotbalovém areálu, kde se jinak koná Maloskalská noc. Areál otevřen od 17.00 hodin – DJ, předkapela Honza Bartoš a Šimon Mikez od 18.00 hodin, hlavní koncert od 20.30 hodin, vstupné 390 Kč. Předprodej vstupenek online na www.maloskalskanoc.cz nebo v síti Ticketstream.
* NEIL YOUNG (PEARL JAM) – MIRROR BALL. Album vzniklo ve spolupráci s členy skupiny Pearl Jam, velkými obdivovateli Neila Younga. Poslechový večer, Turnovské léto, před Střelnicí od 19.00 hodin, vstup zdarma.

Sobota 15. a neděle 16. srpna
* VALDŠTEJNSKÝ HISTORICKÝ VÍKEND. Historický víkend jakožto oslava a připomínka rodu Valdštejnů. Chybět nebudou vystoupení rytířů a koncerty skupiny Capella Rederna. Po oba dny od 9.00 do 17.00 hodin.

Neděle 16. srpna
* STÁTNÍ HRAD TROSKY: Rytíři na Troskách. Po celý den budou na hradě probíhat rytířské turnaje v podání skupiny historického šermu Nostra Ex. Jako doprovod vystoupí kapela historické hudby Subulcus.

Sportovní pozvánky

Sobota 15. srpna
* FOTBAL / Pohár LKFS: Mírová p. Koz. – Sedmihorky (17.00).

Neděle 16. srpna
* FOTBAL / Semilsko-OS: Přepeře C – Víchová, Rovensko B – Bozkov B (17.00).

KULTURA, VÝSTAVY A KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.