Víkendové pozvánky

0

Vánoční zpívání, divadelní festival v pobočce knihovny na nádraží, vánoční setkání u kapličky na Prackově, adventní koncert v kostele…

Sobota 14. prosince
* VÁNOČNÍ PUTOVÁNÍ S ANDĚLY. Loutkoherecké představení, které je určeno pro děti i dospělé. Andělé za pomoci andělské knihy provedou diváky kouzelným obdobím adventu. Městské divadlo Turnov od 10.00 hodin, vstupné 60 Kč.
* VÁNOČNÍ KONCERT SKAUTSKÉHO SBORU: Bukovina u kaple od 14.00 hodin. Ohrazenice – u kapličky od 16.00 hodin.
* Sousedský spolek PROVAZ zve na tradiční SPOLEČNÉ VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ ve 14.00 hod. v kapli sv. Jana Nepomuckého na hradě Valdštejně.
* DIVADELNÍ FESTIVAL: DIVADLO NA NÁDRAŽÍ?! Netradiční divadelní minifestival se uskuteční v knihovně na vlakovém nádraží. Představí se zde soubory Drama Lama Gymnázia Turnov a Kámoš Drámoš ZUŠ Turnov, navíc proběhnou autorská čtení básníků z Turnova i ze Semil. Pobočka knihovny na vlakovém nádraží Turnov II od 16.00 hodin do 21.00 hodin.

Neděle 15. prosince
* VÁNOČNÍ KONCERT SKAUTSKÉHO SBORU: Zpívání na Valdštejně od 14.00 hodin.
* Sousedský spolek PROVAZ zve na tradiční SPOLEČNÉ VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ ve 14.00 hod. v kapličce sv. Anny na Vyskři a v 16.00 hod. v kostele sv. Antonína Paduánského v Loučkách.
* X. VÁNOČNÍ KOLEDOVÁNÍ U KAPLE PANNY MARIE NA PRACKOVĚ. Vezměte s sebou malý zvoneček, ať společně přivítáme nový zvon a přivoláme znovu zvonění na Prackov. Hudební vystoupení pěveckého sdružení KVINTUS z Liberce. Začátek ve 14.00 hodin. Zve Spolek přátel prackovské kapličky.
* JAROSLAVA TAJANOVSKÁ & DRAHOSLAVA SATOROVÁ. Jaroslava Tajanovská (hoboj, zpěv) a Drahoslava Satorová (klavír) společně tvoří Komorní duo. Jejich hudební produkce zahrnuje hudbu barokní a klasicistní, romantickou, hudbu 20. století a hudbu soudobou. Adventní koncert, kostel sv. Františka z Assisi od 15.00 hodin, vstupné v předprodeji 110 Kč, na místě 150 Kč, abonenti THV zdarma.

Sportovní pozvánky

Sobota 14. prosince
* VOLEJBAL, II. liga, muži: TJ Turnov – Choceň. Začátky v tělocvičně ZŠ v Rovensku v 10.00 a 14.00 hodin.
* FLORBAL, 1. liga, ženy: TJ Turnov – Banes Florbal Soběslav. Začátek v hale TJ ve Skálově ulici v 16.00 hodin.
* FLORBAL, národní liga, muži: TJ Turnov – FbC Plzeň. Začátek v hale TJ ve Skálově ulici v 19.30 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Hnanice – Raptoři (21.45), ZSLK.

Neděle 15. prosince
* BASKETBAL, východočeská liga mužů: TJ Turnov – Sokol Nová Paka, Začátek v hale TJ v 9.30 hodin.

KULTURA, SPORT, VÝSTAVY A KINO

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.