Víkendové pozvánky

0

Dnes hudební festival na Střelnici, v sobotu divadlo pro děti…

Pátek 22. listopadu
* PRÁZDNINY SNŮ – letní komedie v podání Divadelního spolku TYL Bakov nad Jizerou. Od 19.00 hod. v sále radnice v Rovensku pod Troskami. Vstupné 80 Kč.
* NAPŘÍČ FEST 2019, věnovaný výročí 30 let svobody. Myšlenkou „minifestivalu“ NAPŘÍČ je spojit zajímavé muzikanty, kteří by se třeba na podiu nikdy nesetkali, představit (nejen turnovským) divákům neokoukané, ale o to zajímavější kapely a písničkáře, ale především přiblížit jim trochu jiné hudební žánry a originální interprety, než ty, které jim vnucuje každodenní mainstream.
Vystoupí:
– Václav Koubek, český písničkář a harmonikář, spisovatel, herec a režisér.
– Jakub Cermaque, český básník, režisér a písničkář, pocházející z Teplic, syn hudebníka Miroslava Waneka a Romany Mazancové.
– Phil Shoenfelt & Southern Cross – anglický hudebník, skladatel, učitel a spisovatel. Od roku 1995 žije v Praze. V Turnově zahrají ve složení David Babka (slidea steel kytara), Jaroslav Kvasnička (bicí, perkuse), Pavel Krtouš (basová kytara) a Phil Shoenfelt (zpěv, kytary).
Hudební festival, KC Střelnice od 19.00 hodin, v předprodeji 180 Kč, na místě 250 Kč.

Sobota 23. listopadu
* RÁKOSNÍČEK A JEHO RYBNÍK. Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, je rybníček Brčálník… Hraje Divadlo Scéna (Zlín). Městské divadlo Turnov od 10.00 hodin, vstupné 60 Kč.
* O PEJSKOVI A KOČIČCE. Známé pohádkové příběhy o pečení dortu, mytí podlahy ad. Hraje Agentura KK Praha, Kamil Koula. Do KD na Podháji zve obec Modřišice. Začátek v 10.00 hodin. Vstup zdarma.
* PRODEJNÍ VÝSTAVA RUČNÍCH PRACÍ A KREATIVITY proběhne od 10.00 do 16.00 hodin v prostorách OÚ Karlovice. Těšíme se na vás!
* TANEČNÍ ODPOLEDNE – od 16.00 hodin „hasičárna“ v Daliměřicích, k tanci i poslechu hraje Turnovanka a hosté. Více na www.turnovanka.cz.

Sportovní pozvánky:

Sobota 23. listopadu
* FLORBAL, Národní liga: TJ Turnov – SK Bivoj Litvínov. Sportovní hala TJ Turnov od 19.00 hodin.
* FLORBAL, 1. liga žen: TJ Turnov – Florbal Ústí. Sportovní hala TJ Turnov od 16.00 hodin.

Neděle 24. listopadu
* FLORBAL, 1. liga žen: TJ Turnov – FBC Česká Lípa. Sportovní hala TJ Turnov od 16.00 hodin.

KULTURA, VÝSTAVY A KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.