Víkendové pozvánky

0

Dnes na Střelnici proběhnou oslavy Fokusu, v sobotu se můžete podívat do Pivovaru Rohozec, vpodvečer v letním kině koncertuje Michal Hrůza. V pondělí se v sále SUPŠ uskuteční konference o dobrovolnictví. Poměrně bohatá je sportovní nabídka, kromě fotbalu se v nové sezoně poprvé představí i volejbalistky a házenkářky…

Pátek 13. září
* FOKUS TURNOV SLAVÍ 25 LET. Benefiční koncert na oslavu tohoto výročí se koná od 18.00 hodin před KC Střelnice. Vystoupí skupiny Hitfakers a Slza. V případě špatného počasí se koncert přesouvá do kulturního centra.

Sobota 14. září
* „VO POSVÍCENÍ VŠECKO TO VONÍ…“ Řemeslný workshop. Posvícenské pečení (buchty, koláče a další tradiční posvícenské pečivo) s řemeslnicí a pekařkou Ivou Válkovou a povídání, jak se slavilo tradiční posvícení v Pojizeří. Muzeum Českého ráje v Turnově, Kamenářský dům 9.00–12.00 a 13.00–16.00 hod. Cena workshopu 300 Kč. Rezervace na tel. 736 145 354.
* DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V PIVOVARU ROHOZEC od 10.00 do 19.00 hodin (více ZDE). Komentované exkurze do výrobny (předchozí registrace), malá ochutnávka nefiltrovaného piva. V rámci akce je připraven doprovodný program: All Stars mažoretky Turnov, barmanská show – hotelová škola, hudební vystoupení – ukulele a kytara DDM Vikýř Jablonec n. N., Nisanka, folklorní soubor z Jablonce n. N., kapela Funk Corporation, tvořivé dílničky Domu přírody Českého ráje, prohlídka techniky Horské služby, skákací hrad pro děti, fotokoutek a malování na obličej, soutěže o zajímavé ceny a zábava pro všechny. Akce je zdarma. Probíhá pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj ČR a Euro centra Liberec. Více na https://www.dotaceeu.cz/cs/Jak-ziskat-dotaci/Akce/DoD-v-pivovaru.
* TRADIČNÍ SETKÁNÍ RODÁKŮ OBCE PACEŘICE. Začátek v místní hasičské zbrojnici v 15.00 hodin.
* ZÁMEK SYCHROV: KONCERT „POKRAČOVATELÉ MISTRŮ“. Koncert mladých pěvců. Na programu jsou árie z českých a světových oper. Galerie zámku od 18.00 hodin.
* MICHAL HRŮZA A KAPELA HRŮZY. Stejně jako loni vás čeká koncert skvělého hudebníka a turnovského rodáka v letním kině v rámci Festivalu na Jizeře 2019. Letní kino Turnov od 18.30 hodin. Vstupné v předprodeji 350 Kč, na místě 400 Kč.

Pondělí 16. září
* DOBROVOLNICTVÍ NA HRANĚ. Konference na téma dobrovolnictví a o pomoci bližním. Dobrovolnictví v charitativních obchodech, dobrovolnictví ve věznicích, firemní dobrovolnictví ad. Sál SUPŠ ve Skálově ulici od 10.00 hodin.

Sportovní pozvánky

Sobota 14. září
* VOLEJBAL, Český pohár, ženy: TJ Turnov – TJ Sokol Nusle. Začátek v hale TJ ve Skálově ulici v 10.00 hodin.
* FOTBAL / ČFL: FK Přepeře – Velvary (10.30!), KP: Rovensko – Chrastava, I. A třída: Pěnčín – Horní Branná, I. B třída: Přepeře B – Semily (13.30!), Semilsko-OP: Mírová – Poniklá (vše 16.30, není-li uvedeno jinak!).
* VOLEJBAL, Český pohár, ženy: TJ Sokol Nusle – TJ Sokol Dobřichovice. Začátek v hale TJ ve Skálově ulici ve 13.00 hodin.
* VOLEJBAL, Český pohár, ženy: TJ Turnov – TJ Sokol Dobřichovice. Začátek v hale TJ ve Skálově ulici v 16.00 hodin.

Neděle 15. září
* VOLEJBAL, Krajský přebor II. tř., ženy: TJ Turnov C – TJ Jiskra Nový Bor B. Začátek v hale TJ ve Skálově ulici v 10.00 a 13.00 hodin.
* FOTBAL / KP: Turnov – Doksy, Semilsko-OS: Přepeře C – Studenec B (vše 17.00).
* HÁZENÁ, II. liga dorostenek: TJ Turnov – DHK Pardubice. Sportovní hala TJ Turnov od 17.00 hodin.

KULTURA, VÝSTAVY A KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.