Víkendové pozvánky

0

V pátek vpodvečer pohádka pro malé i velké před Střelnicí, v sobotu do Českého ráje opět vyjede historická vlaková souprava, ožije Dům přírody v Dolánkách, konají se řemeslné dílny v muzeu, na Pohoři se uskuteční další ročník hudebně-divadelního festivalu Pohoř Open 2019. V sobotu večer v letním kině můžete vidět záznam koncertu Andrého Rieu z jeho rodného Maastrichtu. Po oba víkendové dny se na Troskách konají Dny středověké hudby. V neděli mj. hrají loutkáři na Dlaskově statku. A pozvánka sportovní: V sobotu 3. srpna do Přepeř přijede stará garda Slavie Praha!

Pátek 2. srpna
* KLAUN FAMILY – NÁMOŘNICKÁ POHÁDKA. Klauni Olina a Hubert zakotvili v manželském přístavu, ale touha po dobrodružství odnáší Hubertovy myšlenky daleko za obzor. A tak Hubert s Olinou vyplují na dalekou plavbu, aby našli nejvzácnější poklad. Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19.00 hodin. Zdarma.

Sobota 3. srpna
* POHOŘ OPEN 2019. Multižánrový hudební festival – Waldovy Matušky a hosté. Náves v Pohoři.
* DŮM PŘÍRODY V DOLÁNKÁCH: Tajemný svět lišejníků. Přednáška Hany Řehákové spojená s pokusy. Začátek v 17.00 hodin.
* ADELE – 21. V době, kdy už to vypadalo, že se hudba definitivně přestala kupovat ve velkém, přišel šok v podobě alba od rodačky z Tottenhamu. Poslechový večer. Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19.00 hodin. Zdarma.
* ANDRÉ RIEU – SMÍM PROSIT? Po předchozích mimořádně úspěšných titulech (Amore a Koncert ze Sydney) míří do kin i letošní koncert Andrého Rieu z jeho rodného Maastrichtu. Filmová projekce. Letní kino Turnov od 21.15 hodin. V předprodeji 200 Kč, na místě 250 Kč.

Sobota 3. a neděle 4. srpna
* STÁTNÍ HRAD TROSKY: Dny středověké hudby. Po celý víkend bude hrát několik kapel svou i světovou dobovou hudbu, předvedou dobové nástroje. Akce bude provázána s kejklířským workshopem, kdy si budou moci děti i dospělí vyzkoušet různé kejkle (www.hrad-trosky.eu).

Sportovní pozvánka

* V sobotu 3. srpna do Přepeř přijede stará garda Slavie Praha, výkop je v 17.00 hodin. Více ZDE.

KULTURA, KINO, SPORT

 

 

 

 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.