Víkendové pozvánky

0

Páteční akce před Střelnicí a v areálu Pivovaru Rohozec, v sobotu celodenní akce v Domě přírody v Dolánkách a o kousek vedle hudební festival…

Pátek 19. července
* PŘEHMAT. Liberecká rockabilly/rock´n´rollová kapela hraje od roku 2012 v sestavě Martin Bathory Wildner, Martin Brejky Pospíchal, Dan Sova a Láďa Houba Třmínek. Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19.00 hodin. Zdarma.
* ROHOZECKÉ PRÁZDNINY. Koncerty v areálu Pivovaru Rohozec, vystoupí kapely: GORALE – Čechomor revival a ROUDEN BAND. Začátek ve 20.30 hod.

Sobota 20. července
* DŮM PŘÍRODY V DOLÁNKÁCH: Ekoden pro děti (10.00–15.00 hodin).
* HRAD VALDŠTEJN: KONCERT. Petr Kostka, učitel ZUŠ Turnov, vystoupí v hradní kapli během prohlídky hradu (11.00 hodin).
* DOLÁNKY 2019. Hudební multižánrový festival na břehu Jizery. Krásné prostředí, výborná hudba a bohatý doprovodný program během celého dne. Letos pro vás zahrají Sabina Uxová, Flastr, Snap Call, The Scoffers, Prague Ukulele Band, Švihadlo, Luboš Pospíšil a 5P, Hell-O-Yak (Kolumbie) a dojezd jako vždy Pól McKántry s použitelnými pořadateli a zbylými muzikanty. Doprovodný program vhodný pro malé i větší. Kemp a parkování přímo na místě. Vstupné dobrovolné. Kemp Dolánky od 12.00 hodin. Viz www.festivaldolanky.cz.
* COLDPLAY – A RUSH OF BLOOD TO THE HEAD. Poslechový večer, Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19.00 hodin. Zdarma.

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.