KDYŽ PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE, TAK VOLTE KVALITU!

0

MSV Liberec s. r. o. je ryze českou firmou. Působí v České republice, kde má pobočky v Praze, Liberci a v Turnově, působí ale i v zahraničí. Firma se dělí na čtyři výrobní divize: výtahy, plastová okna, kovovýrobu a práškovou lakovnu a hliníkové konstrukce. Divize plastových oken sídlí v průmyslové zóně na Vesecku, specializuje se na projekci, výrobu, montáž a servis oken, dveří, fasád, zimních zahrad apod., a to včetně příslušenství.

Jedna z prestižních zakázek…

Stejně jako v jiných oborech, tak i v tomto existuje velká konkurence. Turnov a okolí má pár stabilních kvalitních výrobců z profilu REHAU, pobočka MSV Liberec na Vesecku je jedním z nich. „Dost často narazíme ale i na nesolidní výrobce. Zákazníkům by mělo být podezřelé, když je jim nabízeno zboží se čtyřicetiprocentní a někdy i vyšší slevou. Konečná nízká cena není ukazatelem kvality. Do České republiky se dováží spousta plastových systémů, které nepatří do Top 5. Rehau je jeden z mála dodavatelů plastových systémů, které na našem území mají reference starší než 20 let, a které jsou stále provozuschopné. Vždy je lepší objednat zboží přímo u výrobce než u překupníka, zákazník platí jen jednu režii. Dovolte mně porovnání s auty – při vší úctě, když si někdo koupí Dacii, tak nemůže očekávat stejnou životnost a komfort jako u mercedesu,“ říká výrobní ředitel závodu Vesecko Michal Suchý.

„Vyrábíme z kvalitních německých profilů REHAU s kováním ROTO NT a povrchovou úpravou ROTOSIL NANO pro vyšší odolnost. Návrh technického řešení a nezávaznou cenovou nabídku připravíme pro zájemce zdarma,“ uvádí Suchý. Jak dodává, v současné době je vidět, že ekonomika je stále na vzestupu, stavebnictví a příbuzným oborům se daří. „Jak roste ekonomika, tak ale bohužel porostou i ceny surovin. Proto můžeme současné ceny garantovat jen těm, kdo u nás zboží objednají předem. Současnou cenu budeme garantovat do konce letošního roku,“ uzavřel Michal Suchý.

MSV Liberec s. r. o., divize plastových oken
Turnov, Daliměřice 480, průmyslová zóna Vesecko
e-mail: turnov@msv-lbc.cz; www.msv-lbc.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.