Víkendové pozvánky

0

Dnes před Střelnicí festival FUNKIN´ TURNOV 2019 – jedna z nejlepších hudebních akcí v roce! Po oba víkendové dny se můžete setkat s lanochodci na Troskách. Letní kino promítá pro děti s vyznamenáním s výraznou slevou na vstupném. Ze sportu je to mj. 13. ročník cyklistických závodů na Vyskři a akce pro příznivce basketbalu u haly TSC u nádraží.

Pátek 28. června
* FUNKIN´ TURNOV 2019. Pořadatelé z domovské kapely Funk Corporation nenechali nic náhodě a přivedli na podium u KC Střelnice ty nejlepší, které současná funk-soul-r’n’b scéna nabízí. Letos se navíc představí nejen česká scéna. Svůj comeback totiž v srdci Českého ráje oslaví United Flavour se španělskou frontmankou Sista Carmen v čele. Skvadra, která už dvanáct let servíruje mix reggae, hip-hopu a world music představí svůj nový singl. Vycházející generaci elektronického pop-funku reprezentuje Sofian Medjmedj, který se proslavil spoluprací s Benem Cristovaem a Lazer Vikingem. Festival odstartuje trojice Foxy Mama inspirovaná zvukem 60. a 70. let, aktuálně dobývající pražská klubová pódia. Zahrají také domácí Hitfakers a Funk Corporation. Scéna před KC Střelnice od 18.00 hodin. Vstupné v předprodeji 230 Kč, na místě 280 Kč, děti do 15 let zdarma.

Sobota 29. června
* ZO ČSCH Turnov 1 pořádá MÍSTNÍ VÝSTAVU KRÁLÍKŮ A DRŮBEŽE od 8.00 do 15.00 hod. v chovatelské hale u zastávky ČD Turnov město. Výstava je spojena s prodejem kuřic od 8.00 do 11.00 hod. Občerstvení zajištěno. Tombola. Možnost zakoupení vystavovaných zvířat. Za pěkného počasí vyjížďka kočárem zdarma. Dětský koutek s mláďaty – kuřata, kachňata, králíčci, bílý ježek, had a další. Všechna zvířata si děti budou moci pohladit a pochovat.

Neděle 30. června
* HRAD VALDŠTEJN: SKUPINA THE CUBE – krátké akustické koncerty v kapli. Talentované turnovské hudební uskupení vystoupí letos poprvé na Valdštejně. Krátké koncerty budou v určené časy probíhat v kapli sv. Jana Nepomuckého.

Sobota 29. a neděle 30. června
* STÁTNÍ HRAD TROSKY: LANOCHODCI NA TROSKÁCH. Letos již třetí ročník této akce. Mladí provazochodci neboli chodci po slackline budou přecházet mezi věžemi vzdálenost 100 metrů. Bude i tréninková lajna nízko nad zemí pro odvážlivce. Viz www.hrad-trosky.eu.

Sportovní pozvánky:

Sobota 29. června
* MALÁ KOPANÁ. Přijďte zase na pečené prase! Travnaté hřiště v Loučkách hostí fotbalový turnaj týmů 6+1 = hokejové střídání. Přihlášky: Dušan Habr, t. 604 200 770. Startovné 700 Kč za mužstvo, los do skupin v 8.30 hodin. Hodnotné ceny a bohaté občerstvení zajištěno!
* VYSKEŘSKÝ HANDICAP – SKALÁK 2019. V pořadí 13. ročník cyklistických závodů. Trať i pro hobby cyklisty. Předběžné přihlášky zašlete na e-mailovou adresu: amkvysker@seznam.cz
Program:
8.30 – 10.00 prezence v budově OÚ Vyskeř
10.30 – start závodu trasa „A“
13.00 – start závodu trasa „B“
14.30 – vyhlášení výsledků cyklo závodu + tombola
Více informací na www.amkvysker.webnode.cz.
* TURNOV STREETBALL CHALLENGE. Venkovní hřiště u haly TSC u nádraží, začátek v 10.00 hodin. Startovné za tým 500 Kč. Týmy: muži / mix 3+1 (16+), děti (10-12 a 13-15). Občerstvení zajištěno, show, dovednostní soutěže, bohaté ceny! Více na www.basket-turnov.cz.

Prázdninové pozvánky:
KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.