Turnovské infocentrum získalo certifikát kvality

0

Regionální turistické informační centrum má za sebou další z úspěšných kroků, které zvyšují kvalitu jeho služeb. Získalo certifikaci I. stupně Českého systému kvality služeb. Stalo se tak čtvrtým certifikovaným informačním centrem v Libereckém kraji a zařadilo se k informačním centrům a dalším organizacím v České republice, kteří tento certifikát vlastní.
Český systém kvality služeb vytvořilo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR jako nástroj ke zkvalitňování služeb cestovního ruchu v Česku. Na jeho realizaci spolupracuje s vybranými profesními asociacemi v cestovním ruchu. ČSKS byl vytvořen s využitím licence německého systému Service Qualität Deutschland (SQD), který již více než deset let přispívá k rozvoji kvality služeb v Německu. V České republice jde o prestižní, mezinárodně srovnatelnou značku, která pro zákazníka představuje příslib kvality služeb a zároveň je oceněním práce zaměstnanců dané organizace.
Certifikát má omezenou platnost. Z toho důvodu je potřeba na kvalitě služeb stále pracovat. Certifikát je impulzem pro další zlepšování služeb, které infocentrum poskytuje občanům i návštěvníkům města. Věříme, že se nám tento získaný certifikát podaří úspěšně obhájit.
Turisté jsou v Turnově vítáni!
Eliška Gruberová, E.Gruberova@info.turnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.