Taneční a pohybová škola ILMA má nové prostory

0

Ve čtvrtek 14. září proběhlo slavnostní otevření zrcadlového sálku v objektu plaveckého bazénu na Výšince. Prostory budou sloužit Taneční a pohybové školy ILMA, bude zde sídli tzv. ILMA Club. Slavnostního přestřižení pásky se zúčastnili starosta Turnova Tomáš Hocke, vedoucí turnovského bazénu Robert Havlín a sourozenci Ilona a Marian Šulcovi.

ILMA Club bude převážně sloužit různým kurzům: Klubík ILMA pro předškoláky, Všetanečky pro děti od 6 do 12 let, a dále tanečním reprezentantům České republiky, protože velké turnovské tělocvičny nebyly pro tréninky sólistů vyhovující. Poprvé po 33 letech tak ILMA získala možnost vlastního zázemí, které jistě podpoří nejen soutěžní, ale především klubovou činnost taneční školy.

O doprovodný program slavnostního otevření se postarali reprezentanti sólových tanců dětské kategorie a mini kategorie. Prvním tréninkem zahájil provoz ILMA Clubu taneční soubor Minitalent. Tanečním párům bude jistě motivací originální malba tanečníků na stěnách zrcadlového sálku. Velkým přínosem je propojení plaveckého bazénu s pohybovým sálkem, což jistě ocení nejen mateřské a základní školy, ale i široká veřejnost.
Irena Farářová, TaPŠ ILMA, www.ilma.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.