Sobota patří nejstarším slavnostem piva v ČR

0

Nadcházející 29. ročník tradičních letních Slavností svijanského piva nabídne v sobotu 14. července bohatý hudební program. Na třech pódiích se v areálu koupaliště ve Svijanském Újezdě od 13.00 hodin do pozdních nočních hodin vystřídá více než dvacet skupin a interpretů. K hlavním magnetům bude patřit vystoupení skupin Snap Call, UDG, Walda Gang, Dymytry a Wohnout, či Banjo Bandu Ivana Mládka. Vedle nabitého hudebního programu na hosty čeká i celá řada doprovodných akcí pro celou rodinu. Krátce po setmění oblohu nad areálem rozzáří tradiční ohňostroj.
Slavnosti svijanského piva by si neměli nechat ujít nejen hudební fanoušci, ale ani milovníci piva, zvláště toho svijanského: z celkem 160 píp jich za zvýhodněnou cenu poteče celkem čtrnáct. Pivní nadšenci si tak na Slavnostech budou moci opět vyzkoušet, jak náročné je být pivním degustátorem, a to i na řízených degustacích. Kromě toho budou mít jedinečnou šanci ochutnat unikátní Svijanskou Dvacítku, kterou Pivovar Svijany vyrobil výhradně pro letošní oslavu dvaceti let své samostatnosti. Vítané ochlazení všem dospělým nabídne speciální pivní zmrzlina, vyrobená letos právě ze Svijanské Dvacítky. A do třetice Svijanská Dvacítka – designovou patentní lahev s extra silným pivem si budou moci fanoušci odvézt také jako ojedinělý suvenýr z letošních Slavností ze stánku s dárkovými předměty.
Obec je na Slavnosti jako vždy dobře připravena. Z důvodu plynulého provozu v ní bude po celou dobu konání slavností povolen pouze jednosměrný provoz a zakázáno bude parkování podél příjezdových cest.
Vstupenky na Slavnosti svijanského piva jsou v předprodeji v síti Ticketportal za 250 Kč (230 Kč na ISIC kartu), na místě bude platit jednotná cena 280 Kč. Aktuální informace na www.slavnostisvijanskehopiva.cz.
(Zdroj: TZ Pivovar Svijany)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.