FOLKOVÁ NOC DOLÁNKY: 27. ROČNÍK FESTIVALU (SOUTĚŽ O VSTUPENKY)

0

Pátek 20. a sobota 21. července. (V pátek od 14.00 hodin, v sobotu od 9.00 hodin.) Letošní ročník nejstaršího festivalu v Českém ráji a Libereckém kraji je v závěrečné fázi příprav a pořadatelé připravili řadu novinek. Festival se rozrostl do dvou dnů, pořadatelé zvolili pestřejší dramaturgii, se kterou počítají i do budoucna, kdy by rádi pozvali i některé zahraniční interprety.  Páteční program je o něco rockovější, v sobotu bude převažovat folková hudba.

Uvidíme a uslyšíme kapely:

Pátek 20. července
VLASTA REDL s kapelou, VLADIMÍR MIŠÍK a ČDG, M.A.D. Band (Rus.), Luboš Odháněl Band, Maršál Bazén, Quanti Minoris, The Villains, Monty, Dědkové, Cze-Hun, Swanflower, Present Simple.

Sobota 21. července
IVAN HLAS, ROBERT KŘESŤAN A TRAPEŘI, XINDL X UNPLUGGED, dětské divadlo Čmukaři, dětské divadlo Krtek, Pavlína Jíšová, Berušky, Cop, Šany a Javor, Jarret, Yellow Sisters, Disney Band, Magda Brožková + Marek Gerlich, Crossband, Aftersix, Bára Černá, Kabája, Míra Michálek, Věneband, Víťa Dvořáček, 9431, Monty pro děti.

Hlavním mottem festivalu je „zábava pro celou rodinu“. Kromě hudby budou během festivalu probíhat například divadelní představení pro děti, sportovní, výtvarné i jiné workshopy a soutěže zejména pro dětské návštěvníky, vodní hrátky, balonový výtah a další atrakce či aktivity. Rodiče mohou „odložit“ děti do festivalové školky, kde se jim budou věnovat školení instruktoři.
Festival se už po několikáté koná v krásném prostředí u Jizery v Dolánkách, zdarma bude k dispozici louka na stanování, parkování na parkovišti bude možné u Dlaskova statku a na přilehlé ploše, v případě naplnění potom na bývalém „autobusáku“ v Turnově.

n201207021314_vakci_219_09_folknocCHCETE ZÍSKAT VSTUPENKY NA LETOŠNÍ FOLKOVOU NOC?
Pořadatel do soutěže TvA věnoval osm volných vstupenek. Vylosováni budou čtyři čtenáři, kteří získají vždy dvojici vstupenek na celý dvoudenní festival! Soutěžní otázka zní: Doplňte název známé Mišíkovy písničky: Stříhali dohola…
Svoji výhradně písemnou odpověď (nikoli e-mail) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do středy 18. července 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Folková noc“. Vstupenky budou výhercům předány ve čtvrtek 19. července u Dlaskova statku. (Cena vstupenek na celý festival Folková noc je 450 Kč, v předprodeji 400 Kč.)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.