Prodloužený víkend

0

Dnes večer koncert Podkrkonošského symfonického orchestru na Střelnici, v pátek slavnostní předání hasičského auta v Rovensku či koncert kapely Wohnout v turnovském divadle. Ze sportu především páteční hokej, turnovský tým jede v krajské lize na vítězné vlně, přijďte fandit!

Čtvrtek 16. listopadu
* PODKRKONOŠSKÝ SYMFONICKÝ ORCHESTR. PSO slaví v letošním roce 10 let svého působení. Hraje v něm přes osmdesát hudebníků ve věku od dvanácti do pětaosmdesáti let, a to z okruhu zhruba sto kilometrů kolem Semil, kde spolek sídlí. KC Střelnice, velký sál od 19.30 hodin.

Pátek 17. listopadu
* SLAVNOSTNÍ PŘEDÁNÍ HASIČSKÉHO AUTA. Město Rovensko pod Troskami a zdejší Sbor dobrovolných hasičů zvou všechny občany – dospělé i děti – na SLAVNOSTNÍ PŘEDÁNÍ NOVÉHO HASIČSKÉHO AUTA jednotce dobrovolných hasičů Rovensko pod Troskami. Začátek ve 12.00 hodin na rovenském náměstí.
* ASTRONOMIE V KACANOVECH. Beseda s prof. RNDr. Petrem Kulhánkem, CSc., o novinkách v astronomii posledních let se uskuteční v KD Kacanovy od 18.00 hodin. Vstupné 60 Kč, děti zdarma.
* WOHNOUT UNPLUGGED. Historicky druhá unplugged sezona oblíbené české kapely. Potvrzeným hostem je například houslista Vojta Lavička. Městské divadlo Turnov od 19.30 hodin. Vstupné dle místa sezení 280 Kč / 250 Kč.

Sportovní pozvánky:

Pátek 17. listopadu
* LEDNÍ HOKEJ / KLM: HC Turnov 1931 – Slavoj Liberec (17.00) ZSLK.

Sobota 18. listopadu
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Troskovice – Hnanice (17.30), Modřišice – Black Hawks (19.45), Raptoři – Sokol Turnov (22.00) ZSLK.

Neděle 19. listopadu
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Performers – Všeň-Pojizeří (18.30) ZSLK.
* FUTSAL, divize: FC Dalmach – Legie Příbram. Hala TJ od 19.00 hodin.

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.