Přes 600 lidí zavítalo na Zahradní slavnost v ZŠ v Alešově ulici

0

Mnoho maminek, tatínků, babiček, dědečků i sourozenců přivítala ZŠ v Alešově ulici v úterý 4. června. Konala se zde totiž již tradiční Zahradní slavnost, tentokrát ve znamení pohádky Ať žijí duchové! „Jsme rádi, že přišlo tolik lidí a že nás počasí nezklamalo,” uvedla režisérka odpoledne Vendula Bičíková. A ač bouřkové mraky obíhaly školu, nakonec se mezi děti neodvážily. Asi pochopily, že proti skvělému programu, chutnému občerstvení a radostnému smíchu účastníků nemají šanci.
Program zahájilo společné vystoupení všech žáků „Alešovky”, jehož záznam můžete vidět na školním kanále YouTube. „A potom už měli návštěvníci možnost si svůj program vybrat,” popisuje Vendula Bičíková, „někdo získával razítka v disciplínách, které si v rámci školního parlamentu připravili žáci ze školy ve Skálově ulici, další se po koupi občerstvení posadili a vychutnali si hudební vystoupení v podání skupiny Duo BigBand Pepy Uchytila a Jindry Bady. Jako host s nimi vystoupila zpěvačka Sáva Klobušická. Celé odpoledne ještě zpestřilo představení malých flétnistů.”
ZŠ v Alešově ulici děkuje všem, kteří přišli a celou akci podpořili.
Velké poděkování patří také sponzorům: Kontakt – služby motoristům, Kamax, Stavmat, Vrabec a Vrabec, SČVK, Amix Production, Svijany. Dále děkujeme těmto rodičům: Josef Pekař, pan Karásek, Renáta Libichová, Michal a Marie Lojkovi, Jana Preclíková, paní Jechová, paní Hozdecká, paní Šumová, Jandovi a Fénovi.
Jana Pekařová, jana.pekarova@zsskalova.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.