Pozor! Ulice Antonína Dvořáka bude do konce prázdnin neprůjezdná!

0

Uzavírka ulice Antonína Dvořáka měla následovat těsně po dokončení prací v Markově ulici (původně konec července). Posun v harmonogramu si však nakonec vyžádá souběh v druhé polovině letních prázdnin. Průjezd ulicí Antonína Dvořáka bude od 25. července do 31. srpna zcela uzavřen pro silniční dopravu kvůli výkopovým pracem v místě U Raka. Pro pěší ulice zůstane průchozí také s ohledem na stav Markovy ulice.

Doprava by se obousměrně měla do Markovy ulice vrátit 24. srpna. Město Turnov jedná s VHS Turnov a Ještědskou stavební společností o urychlení pokládání živice, aby zprovoznění Markovy ulice mohlo proběhnout i dříve.

Provoz v ulici Antonína Dvořáka bude přechodně obousměrný od Vejrichovy ulice po stavbu U Raka. Pozor, bude tak omezeno stání vozidel v ulici! Výjezd z ulice A. Dvořáka bude možný Vejrichovou a Tázlerovou ulicí do Hluboké ulice. Zde vyjedete oběma směry. Pozor, z Hluboké ulice do Tázlerovy ulice dojde k umístění zákazu vjezdu po celou dobu uzavírky. Do Dvořákovy ulice vjíždějte jen v nejnutnějších případech.

V souvislosti s uzavírkou od 25. července nebude v provozu ani autobusová zastávka Turnov, Lékárna. Cestující nadále mohou využít nejbližší autobusové zastávky Mariánský hřbitov nebo U masny.
Sledujte dopravní značení a při vjezdu do centra počítejte s časovou rezervou. Nejnáročnější období rekonstrukce se odehrává v době letních prázdnin proto, aby byl zajištěn co nejmenší dopad na jindy ještě rušnější provoz ve školním roce. Přesto lze čekat v této oblasti dopravní komplikace.
(Zdroj: TZ města Turnov)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.