Poslední březnový víkend slaví učitelé Den narození Jana Ámose Komenského

0

Na Střední zdravotnickou školu v Turnově zavítal dnes (26. 3.) na návštěvu při příležitosti Dne učitelů starosta města Tomáš Hocke.
Přišel odborným učitelkám poděkovat květinou za jejich práci a především za antigenní testování obyvatel Turnovska v lednu a únoru letošního roku. Ředitelka školy připomněla, že v únoru odborné učitelky také vypomohly ve službách na interním oddělení Nemocnice Turnov, když onemocnělo více sester a oddělení se ocitlo v personální nouzi. Dvě z učitelek se zapojily v březnu i do mobilního očkovacího týmu, který objížděl imobilní seniory v domácnostech Turnova. S maturantkami oboru zdravotnický asistent se mohou obyvatelé Turnova a okolí setkat v této době v nemocnici, protože odborné praxe žáků probíhají.
SZŠ v Turnově slaví v letošním roce 60 let, ale vzhledem k epidemické situaci nepořádá tradiční oslavy. Prezentuje se veřejnosti těmito konkrétními skutky a pomocí.
Pavel Doubrava, Střední zdravotnická škola, Turnov, www.szsturnov.cz

Aktualita z Libereckého kraje: Rada kraje na svém posledním zasedání souhlasila se záměrem turnovské zdravotnické školy na přístavbu školní budovy o jedno patro (ZDE). Radní odsouhlasili výběr dodavatele projektové dokumentace, stavební povolení by mělo být vydáno v květnu 2022.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.