Policie žádá veřejnost o spolupráci

0

Kriminalisté vyšetřující případ nálezu těla 35leté ženy v katastru Rovenska pod Troskami se obrací na veřejnost se žádostí o spolupráci.
V pondělí 27. července bylo nalezeno v katastru obce Rovensko pod Troskami tělo pohřešované ženy. Jejím zmizením se zabývali policisté od předchozího dne na základě oznámení, které na linku 158 učinili rodinní příslušníci. Lékař přivolaný na místo nálezu bohužel konstatoval smrt, přičemž ke zjištění příčin policisté nařídili provést soudní pitvu. Ta potvrdila, že žena měla na těle zranění, která by mohla nasvědčovat účasti jiné osoby.
Kriminalisté, kteří si případ okamžitě převzali, zajistili na místě nálezu množství stop, provedli mnoho neodkladných a neopakovatelných úkonů a nařídili vyhotovení znaleckých zkoumání. Ve věci nyní probíhá prověřování pro podezření z násilného trestného činu.
35letá žena byla naposledy spatřena v restauraci „U Alenky“ v ulici Komenského v centru Rovenska pod Troskami, odkud odešla v sobotu 25. července přibližně ve 23.00 hodin. V tu dobu na sobě 175 cm vysoká, tmavovlasá žena střední postavy měla tříčtvrteční světle modré volné kalhoty bez kapes, na nohou páskové boty šedé barvy, černé tílko s nápisem Killer cobra. Přes ramena mohla mít přehozený červený svetr. Žena nosila dioptrické brýle, avšak nemusela je mít v době svého odchodu z restaurace na očích.
Kriminalisté žádají případné svědky, kteří ženu odpovídající popisu spatřili v nočních hodinách ze soboty na neděli 26. července, nebo mají důležité informace k okolnostem jejího úmrtí, aby se ozvali. Zároveň také žádají o spolupráci řidiče, jejichž vozidla jsou vybavena palubní kamerou, a kteří v nočních hodinách projížděli Rovenskem pod Troskami, aby se obrátili na nejbližší oddělení Policie ČR, případně aby se policistům ozvali prostřednictvím linky 158.
Vojtěch Robovský, oddělení tisku a prevence Policie ČR Liberec

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.